Sanalmağazalar.com faaliyete geçtiği 2010 yılından bu yana E-Ticeret mağazaları ile müşteriler arasında şeffaf,doğrudan,kolay ve guvenilir bir temas alanı oluşturmayı vizyon edinmiş,sadık kaldığı bu değerler ilede tercih edilen bir E-Ticaret portalı haline gelmiştir.

Sanalmağazalar.com E-Ticaretin her alanında faaliyet gösteren çok farklı siteleri bir arada barındırması,ihtiyaç ve beklentilere en makul çözüm yollarını üretmesi ve bunu yaparken en iyi hizmeti sunma mantığından taviz vermeyerek rakiplerinden ön plana çıkar .

Sanalmağazalar.com yeniliğe açık yapısı ve süreklı genişleyen içeriğiyle dinamik bir duruş sergilerken bu duruşun kaçınılmaz bir sonucu olarak gerek firma sahipleri gerekse müşteriler için yoğun bir ticaret hacmi sunar

Sanalmağazalar.com üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar çerçevesinde :

Kurumsal üyelerine : sanal magaza yönetme,kampanya ve fırsatlarını yayınlama ürün hizmet ve ilanlarını son kullanıcı ile buluşturma imkanı vermektedir.

Bireysel üyelerine ; En dogru ve güncel kampanyalara ulaşma,Alışveriş Siteleri arasında karşılaştırma yapma ve alışveriş ile ilgili haber ve ipuçlarına tek noktadan ulaşma imkanı sunmaktadır

 

Elkt.San.Tic.Ltd Şti

Adres : Fidanlık Mah. Sağlık1 Sokak No:59/5 06420 Kızılay Çankaya / AnkaraDaha Büyük Görüntüle


  0 312 431 33 60

  admin@sanalmagazalar.com