Sanalmagazalar.com


web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız sanalmagazalar.com adresinde yer alan tüm firmalar ; online alışveriş mağazalarındaki ürünlerini tanıtmak ve indirimli ürünlerini duyurmak amacı ile sanalmagazalar.com üzerinden ticari bağlantı kurmayı amaçlarlar.
Eklenen mağazaların tamamı tüm sanalmagazalar.com kullanıcı ve ziyaretçilerine açıktır. Eklenen mağazanın yayınlanacağı veya yayınlanmayacağı sanalmagazalar.com’un tasarrufundadır.
Ziyaretçiler, sanalmagazalar.com ‘dan tamamen ücretsiz faydalanabilme ve  site üzerinden ticari bağlantılar kurma hakkına sahiptir. Fakat hiç bir kullanıcı web sitesindeki bilgilerin tamamını veya bir kısmını kopyalayamaz ve çoğaltamaz.Aksine hareket suç teşkil eder.

sanalmagazalar.com Türkiye'de hizmet veren online alışveriş mağazalarını listeleyerek ziyaretçilerine hızlı ve kolay ulaşım sunan bir alışveriş rehberidir. Bu nedenle site üzerinde kurulan ticari alışveriş ve bağlantılardan doğacak aksaklıklar ve anlaşmazlıklardan, tarafların sorumluluklarını yerine getirmemelerinden sanalmagazalar.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. Firmaların verdiği bilgilerin doğru ve yanlışlığının sorumluluğu firmalarındır.

sanalmagalar.com kullanım şartlarını değiştirme, kaldırma, ya da iptal etme hakkını saklı tutar. Lütfen kullanım şartlarını belirli aralıklarla gözden geçiriniz. Siteyi kullanmaya devam etmeniz güncellenen kullanım şartlarını da kabul etmeniz anlamına gelecektir.
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
 


   İlan Ve Reklam Yayınlarını Durdurma

 

Belirtilmiş olan kurallara uyulmayan firmalar yönetim tarafından silinecektir.Sanalmagazalar.com ilan sayfası bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz.
Sanalmagazalar.com yayınlanan dökümanların sorumluluğu sadece dökümanı yazan üyeye aittir. Sanalmagazalar.com üyelerin eklediği firma, ilan, ürün, yazı ve kodlardan sorumlu tutulamaz.

Sanalmagazalar.com server sorunlarından sorumlu tutulamaz.

Kayıt Ekleyen Herkes İlan Kurallarını Kabul Etmiş Sayılır !.

 

Sorumluluk Sahipleri


Yapmış olduğunuz satışlardan Sanalmagazalar.com ve yöneticileri herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.
Satıştan, taraflar sorumludur ve anlaşmazlık halinde taraflar kendi aralarında halletmelidir.
Bütün açık alanlarda küfürlü ve argo kelimeler kullanmak yasaktır. Başka üye veya satıcıları, onların ürünlerini kötülemek, karalamak, hakaret etmek yasaktır.

İlan verenlerin, sadece kendilerine ve ürünlerine olan dikkati artırmak, kelime arama sonuçlarında çıkabilmek için, kendisiyle veya sattığı ürünle ilgisi olmayan kelimeler kullanması, marka veya model isimleri kullanması, yanıltıcı bilgiler vermesi yasaktır.Bu sayfalarda sunulan ilanlar katılımcıların sorumluluğundadır. Bu bilgiler,ürünler ve ürünlerin alış verişinden, sorumlu değildir ve suç teşkil edebilecek bilgiler ve ürünler üyenin sorumluluğundadır.

İlan sayfaları üyeler arası yardımlaşma amacıyla tasarlanmıştır. Bu sayfalarda yasa dışı ilan bırakmak ve alışveriş yasaktır. Bu tür ilanlar tespit edildiğinde ilgili ilan silinir, ilan sahibi üyenin üyeliği iptal edilir.

Satışı yapılan alınan ürünün niteliklerine uygun çıkmaması durumunda, Sanalmagazalar.com ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir.
Vereceğiniz firmanıza ait bilgilerin doğru bir şekilde belirtilmesi mecburidir.