Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

albashop.com.tr

Balıkçılık, Dalış, Yüzme, Outdoor Online Marketi

albashop.com.tr alışveriş sitesi

Kısık Balık 1978 yılında Türkiye’nin alanında öncü ve en büyük kuruluşu olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana yurtiçinde ve yurtdışında dünyaca bilinen en güvenilir iş ortaklarıyla çalıştığımız gibi, aynı zamanda %100 Türk markası olarak dizayn ettiğimiz ve geliştirdiğimiz Alba Star markamız altında Amatör ve Sportif Balıkçılığın hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Alba Star, Rapala, Cressi, Berkley, Yo-Zuri, Vmc, Mustad, Penn, Banax, Crown, Mepps gibi çok güçlü markalarla firmamız yaygın dağıtım ağını kullanarak, ekonomik ve kaliteli malzemeleriyle ülkemizin dört bir yanındaki tüketicilere doğrudan veya bayileri aracılığıyla ulaştırmıştır. Kısık Balık olarak ayrıca yıllardır toplumu bilinçlendirmeye ve böylelikle de gelecek nesillere yaşanabilir ve daha zengin bir doğa bırakılması çalışmalarına katkıda bulunulmuştur.

Şu anda İstoç’ta yer alan Genel Müdürlüğümüz, yine İstoç’ta yer alan Toptan müşterilerimiz için kurulan Sergi Yerimiz, İstanbul’da hizmet veren 4 adet perakende mağazamız, Kısık Plaza’daki Depo ve Üretim alanımızla hizmetimize devam etmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
0 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • albashop.com.tr güvenilirmi ?

  • albashop.com.tr iletişim

  • albashop.com.tr yorumlar

  • albashop.com.tr anlaşmalı kargo

  • albashop.com.tr garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?