Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

aleminebat.com

Canlı Akvaryum Bitkileri ve Malzemeleri

aleminebat alışveriş sitesi

Aslında hobi amaçlı açılan dükkanımız ticari satıştan daha çok, sahip olduğu balıklarını ve bitkilerini yaşatmak için elinden gelen çabayı ortaya koyan bir anlayışla faaliyet gösteren küçük bir işletmedir. Bu amaçla gerekli olan tüm yemleme, gübreleme ve ışıklandırma ile ilgili malzemeleri, kaliteden ödün vermeden, en iyisini kullanarak, mümkün olan en sağlıklı halleri ile satışını yaptığı canlıları müşterilerine sunmaya çalışmaktadır.

İşletmemizde balıklarınızın ve bitkilerinizin sağlıklı bir şekilde yaşamını devam ettirebilmesi için gerekli olan tüm malzeme, gübreleme, yemleme ve ışıklandırma sistemlerinin satışını bizzat kullandığımız markalardan deneyim sahibi olarak yapmaktayız. Beğenmediğimiz, kullanıp da sonuç alamadığımız veya kullanmasını beceremediğimiz hiçbir malın satışını yapmamaktayız.

Amacımız; tüm müşterilerimizi akvaryum hobisinden usandırmadan, sağlıklı ve doğru bir şekilde bu hobiye devam etmelerini sağlamaktır.

Ayrıca gelişen şartlar neticesinde ve müşterilerimizin de yönlendirmesi sonucunda diğer evcil hayvan ürünlerinin de satışını yapmaya başladık. Her ne kadar kedi ve köpek satışı yapmasak ta bu evcil dostlarımızın her türlü ürünlerini ve mamalarını mağazamızda bulundurmaya gayret göstermekteyiz.

Hepinizi küçük mağazamızda görmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • aleminebat.com güvenilirmi ?

  • aleminebat.com iletişim

  • aleminebat.com yorumlar

  • aleminebat.com anlaşmalı kargo

  • aleminebat.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?