Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

atakanpetshop.com

Atakan Petshop Akvaryum Malzemeleri Sürüngen ve Evcil Hayvanlar

atakanpetshop.com alışveriş sitesi

Atakan Akvaryum, 1994 yılında İstanbul’da kurulmuş, özellikle akvaryum canlıları ve ekipmanları üzerine faaliyet göstermekle beraber zaman içerisinde tüm evcil canlı gruplarına yönelik hizmet vermeye başlamıştır. Atakan Akvaryum; akvaryum ve pet sınıfına giren tüm ürünleri, tüketicilerine en yüksek kalite standartları çerçevesinde sunmayı prensip haline getirmiş ve tecrübesi uzun yıllara dayanan bir akvaryum ürünleri ve petshop mağazasıdır.

Atakan Petshop, akvaryum ve petshop ürünleri grubunun sektörel liderleri olarak kabul edilen; Eheim, Fluval, Jbl, Sera, Tetra, Pro Plan, Felica ve Dayang’ın yanı sıra kendilerini petshop sektörünün diğer kategorilerinde de kanıtlamış; Hopar, Catit, Dogit, Exo Terra, Reflex,Habitrail, Hailea, Haqos, Ista, Lifetech, Xlpro, Living World, Marina, Versele Laga, ReeFlowers, Dophin ve Aquawing gibi kendi alanlarında marka olmuş firmaların ürünlerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Günümüz dönemini ele aldığımızda petshop sektöründeki ürün çeşitliliği ve fiyat aralığı her ne kadar tüketiciyi memnun etse de, maalesef sektörün hizmet verenleri zaman zaman eksik veya yanlış bilgi ile satış ve/veya satış sonrası hizmet vermektedir. Bu durum zaman içerisinde mutsuz ve konuya ilgisini yitirmiş insanlar meydana getirdiği gibi evcil hayvanlar içinde tehdit oluşturmaktadır.

Atakan Petshop, her canlının yaşama hakkına inanır ve bu doğrultuda hizmet vermeye çalışır. Bu nedenle hizmet veya ürün almak isteyen tüm müşterilerimizin, beslemekte oldukları canlıyı bir ürün gibi görmesine engel olmak için elimizden geleni yapmaya çalıştığımız gibi, canlı bakımı sorumluluğunu almış müşterilerimizi; ürün, fiyat ve bilgimiz ile memnun etmeliyiz.

Biliyoruz ki evcil hayvan sahiplenmiş insanlar, ürün satın alırken asla ilk kriter olarak maddi avantaj sağlayan mağazaları tercih etmemektedir. Fiyat her ne kadar tüketici için önemli bir unsur olsa da asıl tercih sebebi ilgi, alâka ve bilgidir. Atakan Petshop, yılların getirdiği bilgi ve deneyim sayesinde bu durumun bilincindedir ve verdiği hizmet bu yöndedir. Kısaca özetlemek gerikirse Atakan Petshop’u tercih etmiş tüm evcil dostu müşterilerimiz; var olduğumuz sürece bu bilinç doğrultusunda hizmet almaya devam edecektir.

Atakan Petshop olarak asla satış odaklı hareket etmeyiz. Müşterilerimize ürünlerin tüm detaylarını vererek ne istediklerini anlamaya ve müşterilerimizi doğru yere yönlendirmeye çalışırız. Müşterilerimiz nihâi olarak belli bir ürün veya ürünler üzerinde durduğunda, ilgili ürünü daha da detaylı ele alırız ve cevaplanması gereken tüm soruları cevaplayarak, müşterilerimiz ürünü almasa bile hak ettiği ve bizim de önceliğimiz olan bilgi paylaşımını kendisine sunarız.

Atakan Petshop ve Atakan Akvaryum verdiği hizmetin günümüz teknolojisine ayak uydurabilmesi ve siz değerli müşterilerimize daha hızlı cevap verebilmemiz için 2015 yılı içerisinde yenilenmiş internet sitemiz ile online alışveriş seçeneğini çok daha kapsamlı bir şekilde devreye almış olduk. Internet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde ödemelerinizi ister kredi kartınıza taksit isterseniz de Paypal veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Atakan Petshop Online mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde tüm ürünler ücretsiz kargo seçeneğine sahiptir.

Müşterilerimizin memnun olduğu, onların isteklerine veya sorunlarına çözüm ürettiğimiz sürece başarı elde edeceğimizin ve bu başarının kalıcı olacağınının bilincindeyiz. Bu bilinç göz önüne alındığında, “memnuniyet” odaklı hizmet prensibimizin, markamız Atakan Petshop ve Atakan Akvaryum’un en önemli değerlerinden biri olduğu aşikârdır ve bu değerin sürekliliğini sağlamak, daha uzun yıllar bu yolda hizmet verebilmek gayreti içerisindeyiz.

“Memnuniyet ve Kalite” odaklı hizmet sunma gayretimize şahit olmuş değerli müşterilerimiz; ürün kalitesi ve gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti bizi tekrar tekrar ziyaret ederek göstermekte, bunun yanı sıra tanıdıkları ve bu alana ilgi duyan kişileri de bize yönlendirerek bizleri onore etmektedirler.

Atakan Petshop, müşterilerinin birinci derecede memnuniyeti ve güvenini daha da ileri noktaya taşımak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten duyacağı memnuniyet ve güven; bizler için en büyük mutluluktur. Bu mutluluk duygusu; çalışma gücümüzün daha coşkulu ve arzulu olmasını önemli ölçüde pozitif etkilemektedir. Bu nedenle sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur.

Atakan Petshop ile tanıştıktan sonra memnuniyetlerini dile getirerek bizi daha da iyi hizmet vermeye teşfik eden müşterilerimize sonsuz teşekkür eder, sizi de bu “memnun” müşteri grubu içerisinde görmek isteriz.

ATAKAN PETSHOP

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • atakanpetshop.com güvenilirmi ?

  • atakanpetshop.com iletişim

  • atakanpetshop.com yorumlar

  • atakanpetshop.com anlaşmalı kargo

  • atakanpetshop.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?