Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

besikte.com

besikte.com anne ve bebek online alışveriş sitesi

besikte.com alışveris sitesi

2006 yılından bu yana oluşan sektörel deneyimimize bilgi birikimimizi, bölgesel tecrübemizi ve finansal gücümüzü de ekleyerek 2010 yılında daha fazla kişiye ulaşmaya karar verdik. Bu kararla 2011 yılında faaliyete başlayan Üç İlke Ltd. Şti. ile www.saglikliveguzel.com projesini hayata geçirdik ve ardından Besikte anne-bebek konseptli mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. 2014 yılında Keçiören Kızlar pınarı caddesine 400m2’lik şubemizi açtık.
Müşterilerimize daha hızlı ve iyi bir hizmet verebilmek adına 2016 yılında merkezimizi 500m2’lik mevcut yerimize taşındık.

Ortak pazarlarda (Hepsi Burada, N11, GittiGidiyor, Eptt, Akakçe, Sanalpazar) 2011 yılından beri mağazalarımız mevcut olup, aktif olarak 20.000 kalem ürün, yüzlerce marka ile satış yapmaktayız. Hali hazırda da aylık 7.500 (yedibinbeşyüz) gönderiyi müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Bu yolculuğa çıkarken teknolojik alt yapının öneminin farkında olarak, kullandığımız sistemlerin geliştirilmesine odaklandık. Mağaza ve depolarımızın yazılımsal alt yapısını şirket bünyesinde geliştirdik. 2017 yılı itibari ile de besikte.com’u kendi geliştirdiğimiz yazılım altyapısı ile yayına aldık.

Çalışma prensibi olarak satışını yaptığımız ürünlerin stoklarını bulundurmaktayız. Ürün yelpazemizi belirlerken, güzel olmanın ancak sağlıklı olmakla mümkün olacağının bilinciyle, konusunda uzman kişilerce (doktor, eczacı, diyetisyen, güzellik uzmanı, estetisyen) desteklenen, dünyada ve Türkiye’de en çok talep gören ürünler önceliğimizi oluşturmaktadır.

Dürüst, insanlığa ve kendine faydalı etik bir ticari oluşum sergilemek için faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Ciromuz son 5 yılda sizlerin güveni ile 6 katına çıkmıştır. Şirket bünyemizde hali hazırda 15 personel siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışmaktadır.

Bugüne kadar toplam 250.000 (iki yüz elli bin)adet 20.000.000TL (yirmi milyon TL)değerinde sipariş değerli müşterilerimize başarıyla teslim edilmiştir.

Amacımız;
Dünya kalite standartlarında üretim yapan saygın markalara, yenilerini ekleyerek ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan binlerce ürünü, tüketici ile en hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde buluşturmaktır.

Misyonumuz;
Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında üretim yapan firmalarla, insan ve çevre dostu ürünlerle buluşturmak.

Vizyonumuz;
Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizdeki çıtayı her geçen gün sürekli artırmak. Dürüst, insanlığa ve kendine faydalı etik bir ticari oluşum sergilemek için faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmektir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • besikte.com güvenilirmi ?

  • besikte.com iletişim

  • besikte.com yorumlar

  • besikte.com anlaşmalı kargo

  • besikte.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?