Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

calitte.com

Calitte.com: Oyuncu Koltuğu & Ofis Koltuğu ve Aksesuarları

calitte.com alışveriş sitesi

Hakkımızda?

Calitte Oyuncu Koltukları, Türkiye’nin ilk yerli profesyonel oyuncu koltukları markası olup, model tasarımlarını kendi ar-ge bünyesinde yapan bir markadır. Ülkemizde üretilmeyen, yurt dışından gelen oyuncu koltuklarını, kendi özgün tasarımları ve yenilikçi çözümleri ile üretmiş ve Türkiye’de yeni bir sektörün doğuşuna öncülük etmiştir. Calitte 1996’dan itibaren sektörel tecrübesini, 2014 yılında yeni nesil profesyonel oyuncu koltuğu üzerine devam ettirmektedir. Birçok ilke imza atan firma, oyuncu koltukları alanında dünyada da adından söz ettirmeyi başarmış olup, fikir ve tasarımları ile ilham kaynağı olmuştur.

Vizyon Misyon

Calitte genç bir aile şirketi olup, kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti, çalışan hakları ve güvenilir olma yolunda; “Taklit olma, kendin ol!” sloganı ile ar-ge ve yatırımlarına devam edecektir. “İnsanımızın mutluluğu, bizim ödülümüzdür.” ilkesi ile daha iyi olma yolunda, gelecek kuşaklara hizmet etmeye devam edecektir.

Yeniliklerimiz

Calitte; çalışma koltukları, RGB ışıklı oyuncu koltuğu, soğutma ve ısıtma sistemli oyuncu koltuğu, hareketli bel destekli oyuncu koltuğu, kumaş oyuncu koltuğu, sırtı tam yatarlı oyuncu koltuğu, 4 boyut hareket eden kolçak, nefes alabilir deri gibi birçok yeniliğe imza atmıştır. Firma ilham kaynağını; genç neslin yaratıcı fikirlerini önemsemekten geçtiğini belirtmekte olup, Calitte’yi kaliteli yapan ise kopya ürün yapmayıp, büyük emekler harcayıp kendi özgün tasarımlarını kendisi yapması olduğunu vurgulamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • calitte.com güvenilirmi ?

  • calitte.com iletişim

  • calitte.com yorumlar

  • calitte.com anlaşmalı kargo

  • calitte.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?