Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

deneystore.com

Deneystore | Türkiye'nin En Bilimsel Marketi

deneystore.com alışveriş sitesi

Çevre ve insan sağlığını koruma bilinciyle, günümüzün teknolojik gelişmelerini izleyerek, eğitime katkıda bulunmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin sağlık kriterlerine uygunluğunu tarafsız laboratuvarlarca belgelendirmiş bulunmaktayız. Eğitici Deney Malzemeleri, Eğitici Oyuncak, Okul ve Kırtasiye Malzemesi tedariği yapan firmamız % 100 yerli sermaye ile kurulmuş ve faaliyetlerine aynı şekilde devam etmektedir.

Firmamız zengin ürün yelpazesiyle piyasadaki kaliteli ve prestijli duruşuyla gelişmenin sürekliliğine inanan bakış açısıyla ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle sektörde öncü ve güvenilir marka kimliği kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Başarımızın temeli satışını yaptığımız ürünlerin kalitesine dayanmaktadır. Her alanda kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız teknolojinin sunduğu tüm imkanları işe entegre ederek dinamik büyümenin sürekliliğini sağlamaktadır. Deneystore, sektör standartları üzerinde sunduğu hizmet kalitesi ile marka değeri yüksek, tavsiye edilebilen bir imaja sahip olmayı ilke edinmiştir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • deneystore.com güvenilirmi ?

  • deneystore.com iletişim

  • deneystore.com yorumlar

  • deneystore.com anlaşmalı kargo

  • deneystore.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?