Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

eryildiz.net

ERYILDIZ HIRDAVAT | Binbir Çeşit Hırdavat Ürünleri Ve Uygun Fiyatlar

eryildiz.net alışveriş sitesi

Eryıldız Hırdavat, olarak 1996 yılından bu yana Samsun ilinde mobilya hırdavatı olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Asıl amacımız mobilya imalatçıları ve nihai tüketicilerin rahatlıkla gezip görebileceği, evindeki eksikleri kolayca giderebileceği hırdavat market yapmaktı. Dolap kulplarından kapı kollarına, elektrikli el aletlerinden, ankastre ürünlerine kadar 20 Bine Yakın ürün çeşidine sizler için ev sahipliği yapmaktayız. Katıldığımız fuar aktiviteleri, aldığımız başarı ödülleriyle kendi sektörümüzde Türkiye sıralamasına yerleşmiş bulunmaktayız. 20 Bine yakın mobilya imalat malzemelerine ev sahipliği yapan, Türkiye’de sayılı firmalar arasındayız. Yaklaşık 700 Markanın ürünlerine stantlarımızda yer veriyoruz. Bu markaların içinde bayiliğini yapmış olduğumuz, Samet A.Ş, Kale Kilit, Doğanlar Kapı Kolları, Starax Mutfak Sistemleri, Teka Ankastre, Siemens, Silverline, System Handles ve daha fazlasının bayisi olarak çalışmaktayız. Kendi sahamızda yapmış olduğumuz tecrübeyle Karadeniz bölgesinden başlayarak Türkiye’nin tüm bölgesine hizmet vermeye devam ediyoruz.

ERYILDIZ, 1996 yılında mobilya üreticileri, mobilya boyacıları, mimarlar, müteahitler ve nihai tüketiciler için bir Boya ve Aksesuar Market yaratma idealiyle kuruldu.

Bu İdealinin ardından geçen başarı dolu öyküleriyle bugün hizmetlerine devam etmekle birlikte sektörün gerçek ihtiyaçlarının belirlenmesine ve karşılanmasında da, araştırma ve geliştirme görevini önder bir kuruluş olarak üstlenmiştir. Bugün itibariyle SAMSUN Gülsan Sanayi Sitesi’nde 1500 m2’lık mağazasıyla hizmet vermektedir.

ERYILDIZ, sizlerin ilgisine borçlu olduğu varlığını; satış ve satış sonrası müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesine olan sadakatiyle devam ettiriyor. Sektörün ihtiyaçlarını saptayarak, uygun çözümleri belirliyor ve bu ihtiyaçların en iyi bir şekilde karşılanmasını sağlamak için ürün gamını devamlı güncel tutuyor. 2000 yılında kurumsal yapılanmaya giden ERYILDIZ, aynı zamanda en son yazılım teknolojilerini kullanıyor.

Alışveriş esnasında ürünlerin stok ve iskonto durumlarını eş zamanlı olarak gösteren ve sipariş / satış işlemlerini terminal yardımı ile hatasız gerçekleştirebilen yeni bir sisteme de geçiş yaparak, teknolojinin de alışverişe kattığı faydayı optimum düzeyde tutuyor. Dünyaca ünlü markaların mutfak aksesuaları, ankastre ürünleri, banyo aksesuarları, kapı kolları, mobilya kulpları, iç ve dış mekan aydınlatma ürünleri, mobilya teknik donanım malzemeleri, yapıştırıcılar, elektrikli el aletleri, mobilya menteşeleri, bar makasları, çekmece rayları, askılıklar, evye bataryaları, laminant tezgahlar, mobilya ayakları, mobilya kilitleri, vidalar, ray dolaplar, sürgü sistemleri, hediyelik ev eşyaları ve daha aradığınız bir çok ürünleriyle hizmet vermektedir.

ERYILDIZ, 20.000’i aşkın ürün çeşidiyle ihtiyaçlarınıza göz kamaştırıcı çözümler sunuyor…
Çünkü Eryıldız, kusursuzluk iddiası gerçekleştiği an, sizlerin yüzlerinde oluşan gülümsemeyi, seviyor!
Sizlere sunulan ürünlerin hayatınıza sonsuz katkılar sağlamasını dileriz…

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • eryildiz.net güvenilirmi ?

  • eryildiz.net iletişim

  • eryildiz.net yorumlar

  • eryildiz.net anlaşmalı kargo

  • eryildiz.net garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?