Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

gitarpark.com

Gitarpark :: Müzik Aletleri Ve Aksesuarları

gitarpark.com alışveriş sitesi

Bir Çok Marka ve Model Müzik Aletleri ile Aksesuar Ve Parçalarının Online Satış Mağazası

Garanti ve İade Koşulları
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün Teslimat Ve İade Koşulları
İade Koşulları Almış olduğunuz ürününü, ticari vasıflarını yitirmemiş bir şekilde, ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren “On Dört” (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturası vb..evraklar ile sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iadeformu ile iade ediniz. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş, ticari vasfını yitirmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde GİTARPARK ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde tüm kargo ücretileri müşteri tarafından ödenecektir. Karşı ödemeli iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Kulanıcı hataları dışında arızalanan veya defolu çıkan ürünlerin, geri iade veya ürün değişiminde kargo ücreti tarafımızca karşılanır. Ürünü karşı ödemeli olarak teslim aldığınız kargo firması ile gönderebilirsiniz.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde, Kredi Kartı iadeleri ise 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza, taksit hesap kesim tarihlerinde artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • gitarpark.com güvenilirmi ?

  • gitarpark.com iletişim

  • gitarpark.com yorumlar

  • gitarpark.com anlaşmalı kargo

  • gitarpark.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?