Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

iletisimonline.com

Ön Muhasebe Medikal Perakende Eczane Programı Ve Otomasyonu

İletisim Online Alışveriş Sitesi

BİZ KİMİZ?

İletisim Online, bilgisayar alanında proje tasarımı yapmak, uygulamak ve müşterilerinin iş akışlarını kolaylaştıracak özel yazılım çözümleri sunmak , varolan sistemlerine destek vermek amacıyla 2002 yılında kurulmuş bir firmadır.

Müşteri odaklı çalışmayı prensip edinmiş olan İletişim Online kendi bünyesinde geliştirilmiş yazılım çözümlerini sunmaktadır. İletişim Online çalıştığı tüm alanlarda teknolojiyi yakından takip edip müşterilerine her zaman en iyi hizmet ve en yeni teknolojileri, en iyi kalite ve fiyatla sunmayı kendine ilke edinmiştir.

NE YAPARIZ?

İletişim Online ‘in faaliyet alanları iki ana başlık altında toplanabilir: Sistem entegrasyonu ve yazılım çözümleri.

İletişim Online olarak, uyguladığımız çözümlerde projelendirme safhasından başlayıp, kuruluş sonrası testlerine kadar tüm aşamalarda müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktayız. Sipariş aşamasından projenin teslimine kadar olan süreçte müşterilerimizi sürekli olarak proje aşamaları konusunda bilgilendirmekte, Oluşabilecek problemleri önceden tespit ederek, daha problem oluşmadan çözüm alternatiflerini sunmaktayız.

Ticari Otomasyon Programımız İle Paket Programlara Yeni Bir Soluk Getiriyor, Hız, Kalite Ve Güven Odaklı Çözüm Üretiyoruz.

Eczane Programımız ile sektörel tecrübemizi sizin isteklerinizle birleştirip programımıza aktarıyor ve kesintisiz ve huzurlu bir otomasyon sunuyoruz.

Kurduğumuz sistemlerin doğru ve verimli kullanılabilmesi için gerekli eğitimi veriyor, kuruluş sonrası hizmet ve bakım sözleşmeleri ile de tam destek sağlıyoruz.

İletisim Online Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • İletisimonline.com Güvenilir mi?

  • İletisimonline.com İletişim

  • İletisimonline.com Yorum

  • İletisimonline.com Anlaşmalı Kargo

  • İletisimonline.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?