Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kaviaq.com

KAVIAQ | Deri Aksesuar Ürünleri

kaviaq alışveriş sitesi

Kaviaq, her ne kadar bir garaj ya da kickstarter projesi olmasada uzun yılların tecrübe ve pratikliğinden faydalanarak oluşturulmuş bir şirkettir. Küçük kutulara büyük mutluluklar sığdırmayı hedeflediği bu yolda, aksesuar ürünlerini günlük yaşantımıza sorunsuz entegre edebileceği tasarımlar oluşturmaktadır. Her girişimci gibi, biz de Kaviaq’ı konseptten gerçeğe dönüştürmek için arkadaşlarımızdan, ailelerimizden ve yabancılardan destek aldık. Başlangıcından gelişmesine kadar en büyük destekçisi olan İbrahim Halil Özkartal’a sonsuz teşekkürler!

Bizim için KAVIAQ bir markadan çok daha fazlasıdır; bir varolma biçimidir, bir tasarım felsefesidir, bir topluluktur ve çok daha fazlasıdır. Tek bir fikirden – minimalist tasarım ürünlerine dönüştürdüğümüz aksesuarların her bir aşaması emek ve alın terinden oluşmaktadır. Bu arada, tüm topluluğumuzu birleştiren bazı temel değerler yaptığımız her şeyi tanımlamaktadır. Doğayı ve dünya üzerindeki ekosistemi – sürdürülebilir gelişimi daima koruyup destek veriyoruz.

Kaviaq tasarım ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutan bir firmadır ve her zaman öyle kalacaktır. Yeni ürünler tasarlarken bizim için en önemli noktalardan biri, olabilecek en kaliteli ve en uzun ömürlü malzemeleri kullanmamızdır. Mevcut ürünlerin üzerlerine etiketimizi basmak yerine tüm konseptimizi sıfırdan tasarlıyoruz. Tasarımlarımızda kullandığımız derilerin sağlam yapısına kadar göze çarpan malzemeler seçiyoruz. Bunu yapmak daha maliyetlidir, ancak maliyet bunu yapmanın yarattığı değer kadar önemli değildir.

2022 ve sonrasını sabırsızlıkla bekleyen Kaviaq, yeni ürünler ve yeni tasarımlarla yenilik yapmaya devam ederken aynı zamanda başlarken sahip olduğu değerlere ve rüyalarına sadık kalacaktır. Gerçek destekçilerimiz sonsuza dek minnettarız. Müşterilerimizin ürünlerimizle ilgili deneyimlerini duymaktan daha çok sevdiğim bir şey yok…

Avrupa standartlarına uygun üretimlerine sahip olan Kaviaq markası, ürünlerinde kullandığı her bir parçayı Türkiye’den imal etmektedir. Aynı zamanda faaliyetlerinde Türkiye organizasyonlarını destekleyerek katkı payını her geçen gün arttırmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kaviaq.com güvenilirmi ?

  • kaviaq.com iletişim

  • kaviaq.com yorumlar

  • kaviaq.com anlaşmalı kargo

  • kaviaq.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?