Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

loccomoda.com

Locco Moda, Kadın Giyim - Favori Kadın Giyim Modelleri

loccomoda.com alışveriş sitesi

Tesettür giyim sektöründe önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ve kaliteyi en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize sunduk. Locco, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi E-Ticaret Platformunda da (loccomoda.com) en iyi hizmeti vermektedir. loccomoda.com ve LOCCO perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Büyüyen Ailemizde Hergün Yeni Üyeler ve Yeni Takipçilerin Sevgisini Kazandığımız Gibi hergün yenilenen sezonun en trend ürünleriyle e-ticarette ve mağazacılık sektöründe duruşumuzu değiştirmiyoruz. Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden LOCCO, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. loccomoda.com, sektörde hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip,müşterilerine maksimum memnuniyet ve en iyi kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır. Loccomoda.com’da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. loccomoda.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor. loccomoda.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.loccomoda.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. loccomoda.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Her şey hayal ile başladı. Sonra o hayali bir amaç ve vizyon ile hayata geçirdik. Tesettür giyim sektöründe önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti ve kaliteyi en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize sunduk.

Locco, yıllardır hizmet verdiği  perakende sektöründe olduğu gibi E-Ticaret Platformunda da (loccomoda.com) en iyi hizmeti vermektedir. loccomoda.com ve LOCCO perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Büyüyen Ailemizde Hergün Yeni Üyeler ve Yeni Takipçilerin Sevgisini Kazandığımız Gibi hergün yenilenen sezonun en trend ürünleriyle  e-ticarette ve mağazacılık sektöründe duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte “Mutlu Müşteri” ilkesiyle hareket eden LOCCO, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. loccomoda.com, sektörde hızlı değişen moda akımını  yenilikçi fikirleri ile birleştirip,müşterilerine maksimum memnuniyet ve en iyi kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Loccomoda.com’da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

loccomoda.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

loccomoda.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır.loccomoda.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

loccomoda.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor. Tüm Haklar Lokman Aktaş Şahıs firmasına Aittir.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • loccomoda.com güvenilirmi ?

  • loccomoda.com iletişim

  • loccomoda.com yorumlar

  • loccomoda.com anlaşmalı kargo

  • loccomoda.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?