Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

minicity.com.tr

Minicity: Kaliteli Anne, Bebek ve Çocuk Giyim Kıyafetleri

minicity.com.tr alışveriş sitesi

1994 yılında Ankara’da kurulan ‘’PEMBE PRENSES’’ markasıyla yola çıkan, ‘’MİNİCİTY’’ markamız ile  birlikte yoluna devam eden firmamız, 0-16 yaş çocuk, bebek ve araç gereçleri sektöründe faaliyet göstermektedir. 25 yıldır doğru ürün ve fiyat politikasıyla  ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.  Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 16 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi (www.minicity.com.tr) ve mağazalar zinciridir.

Minicity ‘’HERŞEY ONLARIN MUTLULUĞU İÇİN’’ slogan ve ilkesinde  hızla büyüyerek hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye devam etmektedir. Zahir bebe toptan ve perakende satış 12 şube ile 21.000 m2 alanıyla Dünya’nın En Büyük 0-16 yaş Çocuk – Bebek giyim, mobilya ve araç gereçleri mağazasını açtığımız Minicity Alışveriş Merkezimiz ile büyümeye devam etmekteyiz.

MİSYON & VİZYON’UMUZ

Marka taahhüdümüz önümüzdeki her geçen gün, sektörümüzde yenilikler katarak, müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyip, doğru kaliteyi doğru fiyata güvenilir bir şekilde sunmaktır.

Kaliteli hizmetin, kaliteli ürün kadar önemli olduğu fikrini benimsemiş minicity markamız, devam eden kurumsal hizmet anlayışı ile yoluna hızla devam etmektedir.

HEDEFİMİZ

Türkiye’nin En hesaplı ve Kaliteli Bebek Çocuk ve Anne ürünlerinin tedariğinde güvenilir olmaktır. Sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebek, çocuk ve anne mağazacılığı sektöründe öncü firma olarak anılmaktır. Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz ebeveynlerimizim tercihlerine, kullanım frekanslarına göre belirlenir. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz. Ebeveynlerimizim taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize uyan tedarikçi ortaklarımızdan temin ederiz. Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden istifade ederiz.

AMACIMIZ

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, içimizde olan ve yeni katılımlarıyla  konusunda uzman çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterilerimizle buluşmaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • minicity.com.tr güvenilirmi ?

  • minicity.com.tr iletişim

  • minicity.com.tr yorumlar

  • minicity.com.tr anlaşmalı kargo

  • minicity.com.tr garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?