Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

nettenparca.com

’Ulaşamadığımız kimse kalmasın’

nettenparca.com alışveriş sitesi

Atakul Dizel A.Ş. 1987 yılından bu yana Mercedes-Man ağır ticari ve Mercedes-Man-Volkswagen hafif ticari araçları için Ankara’dan tüm Türkiye’ye yedek parça hizmeti sunmaktadır.
Değişen pazar şartları ve yurtdışı müşterilerine de bu kaliteli hizmeti götürme arzusu firmaya lojistik anlamda merkez olan İstanbul’da şube açmayı kaçınılmaz hale getirmiş ve 2014 yılında bu amaçla İstanbul Şubesi açılmıştır. Buna ilave olarak ise 30 yıllık tecrübesini ve Türkiye pazarındaki başarılarını yurtdışı pazarlarına taşımak isteyen Atakul Dizel A.Ş. bunun için yeni bir marka oluşturulmasına ve bu markayı temsil eden yeni bir firma kurulmasına karar vermiştir.

Buradan hareketle 2015 yılı başında Atakul Dizel A.Ş. ortakları tarafından Saha Motorlu Araçlar Dış Ticaret Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile yeni bir firma kurulmuştur.
Bu yeni firma “Sahaparts” markasını oluşturmuştur. Bu marka ile kaliteli yedek parçanın temsilcisi olma, kalite ile özdeş olma ve kaliteli ürünün zihinlerde Sahaparts olarak belirmesi amacı güdülmüş; bunun sağlanması için ise satış, satınalma ve kalite güvence birimleri oluşturulmuş ve alanlarında uzman, donanımlı ve tecrübeli çalışanlar istihdam edilmiştir. Hemen akabinde ise İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki yeni adresine taşınarak, depolama kapasitesini arttırmış, sevkiyat-operasyon yapısını güçlendirmiş ve Sahaparts markasını daha geniş ürün yelpazesinde kendilerini ziyaret eden müşterilerine teşhir edebilme imkânları yakalamıştır.

Gelişen teknoloji de B2C ile nettenparca.com e-ticaret sitemiz aktif hale getirmiştir.

Mercedes-Benz Kamyon, Otobüs, Tır grubunda yedek parça sektöründe hizmet vermekteyiz. 1990 yılında kurulan firmamız bu yıl 30. Yılına girmiştir. Gelişen teknolojiye ve yeniliklere her zaman yer veren firmamız, Türkiye de bir ilke imza atarak Mercedes-Benz ağır vasıta grubunda sanal ticaret olan B2C ye de nettenparca.com ile giriş yapmıştır. ‘Ulaşamadığımız kimse kalmasın’ sloganıyla yola çıktık. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi fiyatı, en iyi kaliteyi vermek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda güvenilir ve memnuniyeti ön planda tutan ilkemizden 30 yıl boyunca hiç vazgeçmedik. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • nettenparca.com güvenilirmi ?

  • nettenparca.com iletişim

  • nettenparca.com yorumlar

  • nettenparca.com anlaşmalı kargo

  • nettenparca.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?