Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

robokids.com.tr

Çocuklar İçin Robot Market, Bee-Bot & Lego Education

robokids.com.tr alışveriş sitesi

RoboKids 2016 yılında Manisa’nın ilk robotik kodlama atölyesi olarak çocuklara yönelik Robotik Kodlama atölyeleri düzenlemek üzere kurulmuştur. Kısa sürede Manisa’nın sevilen kurumlarından olan Robokids her yıl büyüyerek farklı işkollarında ilerleyerek artık Türkiye’nin bilinen ve sevilen bir markası olmuştur.

Çocukların oynarken öğrenmesi ve öğrenirken birçok farklı açıdan gelişim süreçlerine katkı sağlaması adına özel olarak geliştirilmiş araçları dünyanın dört bir yanında araştırıp Türkiye pazarına sunmaktadır. Türkiye pazarına sunduğu ürünler için pazara özgü müfredatlar oluşturarak paydaşları ile ücretsiz olarak paylaşmıştır.

Robokids özellikle okul öncesi çocuklar için özel olarak tasarlanmış robotik kodlama çözümlerini tüm Türkiye’de bilinir hale getirerek marka değerini attırmıştır. Robotik kodlama ile ilgili olan bilgilerini kendi tasarladığı kutu oyunları ile yine Türkiye’de üreterek pazara süren firmamız Robokids ile Kodlama Öğreniyorum adlı uygulaması ile 4 yaştan itibaren çocuklara kodlamanın temellerini öğretecek şekilde Google Play’de yer almaktadır.

Hızlı bir şekilde Manisa’da robotik kodlama atölyesi olarak kurulan firma hızla büyüyen bir şirket olarak kendi robotik kodlama ürünlerinin üretimi, yeni uygulama fikirleri ve kutu oyunları ile ihracat yapan bir firma haline gelmek için Arge çalışmalarını sürdürmektedir.

Yıllar boyunca sahip olunan bilgiler ve hiç bitmeyen deneme süreçleri neticesinde, çocuklarınızın öğrenmesine en çok yardımcı olacak araçları güncel olarak sizlere sunmaktayız. RoboKids, sizlere Lego gibi dünyaca ünlü markanın oyuncakları ve thinkfun gibi ünlü markaların akıl/zekâ oyunlarını sunar. Bu bağlamda, sitemizde ki tüm ürünler; uluslararası alanda kendisini kanıtlamış markaların ve/veya özel olarak firmamız tarafından temin edilerek, gerekli test süreçleri tamamlanmış olan ürünlerin satış halidir. Güven içerisinde tercih edebilir, çocuğunuzun gelişim ve oyun süreçlerine olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.

3d Yazıcı ve filamentler ile ilgili uygun fiyata kaliteyi Türkiye piyasasına süren firmamız robotik kodlama ürünleri, akıl oyunları, lego oyuncaklar, dikkat geliştirme setleri gibi ürünler ile fark yaratmaya devam ediyor.

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik

Başlıca amaçlarımız, sizlere hızlı ve rahat bir ortamda alışveriş yapmanızı sağlamaktır. Bunu sağlarken güvenli bir alt yapı ve ekonomik fiyatlar sunmak, alışverişinizi çok daha verimli bir hale getirecektir. Böylelikle çocuğunuz için en eğitici ve kaliteli oyunlara, oyuncaklara ulaşırken; maddi anlamda da kendinizi yormamış olacaksınız.

Satış Sonrası Destek Çözümleri

RoboKids, satış öncesi olduğu kadar; satış sonrası süreçte de sizlerin yanında yer alır. Herhangi bir ürün ve/veya siparişin teslimi sonrası yaşanması muhtemel sorun karşısında, gerekli çözümleri en kısa süre içerisinde sunmak adına gayret gösterir. Ürünler hakkında hızlı teknik servis çözümleri ile her zaman müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • robokids.com.tr güvenilirmi ?

  • robokids.com.tr iletişim

  • robokids.com.tr yorumlar

  • robokids.com.tr anlaşmalı kargo

  • robokids.com.tr garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?