Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

saryolla.com

Saryolla: Sağlıklı Yaşam İçin

saryolla alışveriş sitesi

Asart San.Ltd.Şti’nin bir kolu olan Saryolla.com,ait olduğu toplumun ihtiyaçlarına yüksek ürün kalitesi ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Saryolla.com müşteri odaklı ve daha sağlıklı bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışmalarına e-ticaret şirketi olarak devam etmektedir.

Vizyonumuz; günlük tüketilmesi gereken gıda ürünlerinin organik olmadığı ve giderek insan sağlığını tehdit eden dünyamızda, doğal ve kaliteli ürünleri hizmetinize sunarak sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamaktır. Saryolla.com ailesi olarak bölgemizin doğal ve organik ürünlerini başta ülkemize ve tüm dünyaya tanıtmak, geleneksel yöntemler,doğal ve kaliteli ürünler ile gıda sektöründe örnek alınan bir şirket haline gelmektir.

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • saryolla.com güvenilir mi ?

  • saryolla.com iletişim

  • saryolla.com yorumlar

  • saryolla.com anlaşmalı kargo

  • saryolla.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?