Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

toyzzshop.com

En Faydalı Oyuncaklar Oyuncak Çeşitleri.

toyzzshop.com alışveriş sitesi

Bundan 30 yıl önce 1985 yılında Sunman Oyuncak adıyla Kadıköy’de küçük bir oyuncakçı ile başladı oyuncak hikâyemizz.
Hikâyemizi yazmaya başlarken, nasıl çocuklar büyürken dinledikleri masallardaki karakterlerle büyüyor, oynadıkları oyuncaklarla o masalların bir parçası oluyorlar ve geleceklerini inşa ederken kimi zaman yaptıkları ilk evden ya da oynadıkları ilk kırmızı arabadan esinleniyorlar, biz de geleceğimiz olan çocuklarımızın, geleceklerinde hatırlayacakları en güzel oyuncakları onlardan önce seçmek istedik. Belki bir masaldaki kahraman değiliz ama onların hayal gücünü renklendiren tüm oyuncaklarda imzamız olsun istiyoruz.
Oyuncak tutkumuzdan aldığımız ilham ile hikâyemizi yazmaya tüm hızıyla devam ederek, şimdiye kadar pek çok ünlü oyuncak lisansını Türkiye’ye getirmeyi başardık.
Toyzz Shop Açılıyor!

Her bir müşterimizin hayatına neşe, eğlence katmak istiyor ve bunu yaparken kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Bu düşüncenin bize kattığı değer ve edindiğimiz tecrübe ile 2001 yılında Toyzz Shop mağaza konseptimizi yarattık. İlk mağazamızı Akmerkez AVM’de tüm oyuncak sevenlerin hizmetine açtık.
Sunman ve Toyzz Shop olarak; çocuklarımız ile birlikte büyüyor, tüm çocuklara ulaşmaya çalışıyoruz. Bizce oyun oynamak herkesin hakkı ve bugün Türkiye’nin dört bir yanında, anne babaların bize duydukları güvenle ve çocukların yüzündeki gülümsemeyle çağırdıkları her yerde olmaya devam ediyoruz.
Toyzz Shop.com’da…

Eğlenceyi mağazalarımızla sınırlamak istemedik ve eğlencenin yeni merkezi olma yolunda yepyeni bir adres olan toyzzshop.com’u 2005 yılında hizmete açtık. Böylelikle Toyzz Shop Mağazalarımızın rengarenk dünyasını da bir tık uzağınıza taşıdık.

“Hiç Büyümeyenler Çocuklar”

Mağazalarımızda özenle seçtiğimiz ürün yelpazemizde 7’den 70’e tüm yaş gruplarına özel ürünlere yer vermeye devam ediyoruz. Bebeklere ve çocuklara özel hazırladığımız zengin ürün seçeneklerimizin yanı sıra “Hiç Büyümeyenler Çocuklar” için hazırladığımız özel konseptimiz ile de içindeki çocuğu dinleyen herkese, ilgilerini çekeceğine inandığımız eğlenceli seçenekler sunuyoruz.

Türkiye’de Nesiller Toyzz Shop ile Büyüyor!
Çocuklar büyüyor, oyuncaklar değişiyor ancak Toyzz Shop ilk günkü heyecanı ile insanların hayatına neşe ve eğlence getirmek için çalışmaya devam ediyor…
Toyzz Shop

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • toyzzshop.com güvenilirmi ?

  • toyzzshop.com iletişim

  • toyzzshop.com yorumlar

  • toyzzshop.com anlaşmalı kargo

  • toyzzshop.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?