Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

unicasports.com

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin ve müşterilerimizin mutluluğu.

unicasports.com alışveriş sitesi

Unica Mümessillik, Türkiye’de temsilcisi olduğu Milo of Climbing, Sunree, Mac in a Sac, Trimm, Trespass, Senterlan, Les Artistes Paris, Sunree ve Naturehike markalarıyla Trekking, Bisiklet, Dağcılık, Kayak ve Marin alanlarında müşterilerine kaliteli ve zengin bir koleksiyon sunuyor.

Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutan Unica Mümessillik, yurt dışındaki partnerlerinin küresel tecrübeleri ve yurt içindeki bayilerinin değerli katkılarıyla ürün ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmaktadır.

Unica Mümessillik’in temsilciliğini ve dağıtımını yaptığı Milo of Climbing trekking-kayak-tırmanış giysileri ve aksesuarları, Sunree kafa fenerleri, çadır lambaları ve bisiklet aydınlatmaları, Mac in a Sac su geçirmez giysileri, Trespass kayak-trekking giysileri ve aksesuarları,Senterlan sırt çantaları,Les Artistes Paris termos, matara ve mugları ve Naturehike ise kamp malzemeleri ile dünyaca tanınan uluslararası markalardır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi
Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin ve müşterilerimizin mutluluğu. Üyelerimize Unica Mümessillik güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Zamanında teslim
Söz verdiğimiz tarihte ve söz verdiğimiz günde ürünlerinizin kapınıza ulaşması için elimizden geleni yapıyoruz. Yerine ve bölgesine göre çalıştığımız kargo firmaları ile en hızlı şekilde, satın aldığınız ürünlerin sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • unicasports.com güvenilirmi ?

  • unicasports.com iletişim

  • unicasports.com yorumlar

  • unicasports.com anlaşmalı kargo

  • merkezitriyat.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?