Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

yedepa.com

Ustaların Yedek Parça Merkezi - Türkiye Yedek Parça Marketi

yedepa.com alışveriş sitesi

“yedepa.com”; Navizon Elektronik Tic. Ltd. Şti. bünyesinde, ev tipi ve endüstriyel iklimlendirme, soğutma, ısıtma, beyaz eşya ve kombi yedek parçaları, nalburiye, el aletleri ve çeşitli hırdavatların satışı alanında geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren, müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı ilke edinmiş İstanbul merkezli bir e-ticaret firmasıdır.

Türkiye’nin her noktasından müşterilerine kesintisiz yedek parça desteği veren Yedepa, geniş ürün yelpazesini kısa sürede ülkemizde beş bini aşkın kayıtlı müşterisiyle buluşturmayı başarmıştır.

Yedepa’nın konusundaki bilgi birikimi, dinamik yapısı, çözüm ve düşük maliyet odaklı yaklaşımı, karşılıklı güvene dayalı kesintisiz hizmet anlayışı, müşteri beklentilerini karşılayan hızı, saygın ve yüksek kaliteli markaları uygun fiyatlarla sunma politikasıyla; müşteri memnuniyetini ve sadakatini maksimum seviyeye taşımıştır.

Yenilikleri yakından takip eden genç, dinamik kadromuz, güçlü teknolojik altyapımız; hızlı, güvenli ve zamanında teslimat anlayışıyla yeni müşterileri için de bir cazibe merkezi olmayı sürdürmektedir.

YEDEPA OLARAK;

İş ahlakını önemsiyoruz! Faaliyetlerimizi; müşterilerimize, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru şekilde, yasalar ve toplumsal kurallarla belirlenen değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz.

Çözüm ve kusursuz hizmet tutkusuyla çalışıyoruz! Müşteri beklentilerini takım ruhuyla beklentiden gerçeğe taşıyoruz. Müşterilerimizi anlıyor, sorunları adaletle, karşılıklı saygı, güven ve dayanışmanın verdiği güçle aşıyoruz.

Geleceğe “Güven” ’le bakıyoruz! İşimize aşığız! Daima doğru ve zamanında yapmaya çalışıyoruz. Sahip olunan bilginin değerine uygun şekilde fiziki ve dijital güvenlik önlemlerini almaya, bizimle paylaşılan bilgileri korumaya, sunmuş olduğumuz hizmetlerin güvenliğinin sürekliliğini sağlamaya ve güvenlik kurallarına uymaya kusursuz bir özenle yaklaşıyoruz.

Geri bildirimi fırsat olarak görüyoruz! Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri; gelişmemiz için büyük bir katkı olarak görüyor, eleştirileri, tavsiyeleri dikkate alıyor, eksiklerimizi gidermek için fırsat olarak değerlendiriyoruz.

Öğrenmek tutkumuzdur! Her zaman yeniliklerin, gelişmenin, bilgi ve deneyim kazanmanın peşinden koşuyoruz. Bildiklerimizi, müşterilerimizle, çalışanlarımızla, paydaşlarımızla paylaşmaktan ve hep birlikte ilerlemekten memnuniyet duyuyoruz.

Emeği, katılımcılığı ve verimliliği takdir ederiz! Çalışanlarımızın sürekli eğitimi ile gelişimlerini ve mesleki memnuniyetini sağlar, başarılarıyla gurur duyar, hakkaniyetli davranır, başarıyı ödüllendiririz.

Sorumluluklarımızın Bilincindeyiz! Köklü, tanınmış birçok markanın distribütörü, temsilcisi ya da satıcısı olarak aldığımız sorumluluğu biliyor, satış öncesi ve sonrasında bu bilinçle hizmet ediyoruz. İyiyi değil mükemmeli başarmak için çok çalışmanın gerektiğine inanıyoruz.

Dijital çağ ve teknoloji ile uyumluyuz! Çağın gereklerine uygun olarak esnek, yalın ve hızlı çalışıyoruz. İş süreçlerimiz belirlenmiş ve gelişime açıktır. Kararlarımızı verilere dayalı alıyor ve uyguluyoruz. Başarı ölçümüzü fayda sağladığımız, mutlu müşterilerin çokluğu olarak görüyoruz.

Hızlıyız, yaratıcıyız, yenilikçiyiz, rekabetçiyiz!

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • yedepa.com güvenilir mi ?

  • yedepa.com iletişim

  • yedepa.com yorumlar

  • yedepa.com anlaşmalı kargo

  • yedepa.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?