Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

hugepump.com

Huge Pump - Günalsan Pompa | Endüstriyel Pompa Sistemleri

hugepump alışveriş sitesi

2002 yılında Diyaframlı Transfer Pompaları ile sektöre giren Günalsan Pompa, ülkemize endüstriyel alanda katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren ürün yelpazesini geliştirmeye çalışmış ve farklı kullanım alanlarına hizmet edebilecek çeşitli pompa gurupları ile çözümler üretmektedir. Üretimini yaptığı ürünlerin yanı sıra yurt dışı menşeili ürün gruplarına da distribütörlük yapmaktadır. Kendi çatısı altında üretmekte olduğu bütün ürünleri de HUGEPUMP markasıyla müşterilerine sunmaktadır.

Hammadde seçiminden üretime kadar kaliteye önem veren firmamız, yine kendi bünyesinde oluşturduğu kalite kontrol, montaj ve paketleme işlemleri gibi üretimin bütün aşamalarında kendisini geliştirip daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemiştir. Gerekli kalite belgeleri ve sertifikalara sahiptir.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, hızlı teslimat süresi, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek politikasını benimseyen firmamız bu politikalar ışığında müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ürünlerini birçok ülkeye ihraç etmektedir

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • hugepump.com güvenilirmi ?

  • hugepump.com iletişim

  • hugepump.com yorumlar

  • hugepump.com anlaşmalı kargo

  • hugepump.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?