Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

noronpazar.com

Satışta olan ürünlerin tamamı stok ürünleridir

noronpazar alışveriş sitesi

Nöron Mühendislik Makine Ltd. Şti. tarafından faaliyete başlatılmış bir e-ticaret platformudur. Müşterilerine ağırlıklı olarak “Endüstriyel Ekipmanlar” tedariki sunmakla beraber son kullanıcılara yönelik pek çok ürün satışı da gerçekleştirmektedir. Zamanın son derece kıymetli olduğu günümüzde müşterilerimizin en kolay yöntemlerle ve kısa sürede sipariş vererek ihtiyacı olan ürünlere ulaşmasını sağlamak oluşturulmuştur. Bağlı olduğu Nöron Mühendislik Makine Ltd. Şti. Ankara’da yerleşik tasarım ve üretim yapan bir işletmedir. Bu sayede bize ister e-mail yolu ile ister telefon ile isterseniz fiziken ulaşabilirsiniz.

sunduğu ürünleri, bu tasarım ve üretim imkanlarından beslenerek sağladığı gibi farklı markaların ürünlerini de sunmaktadır. Satışta olan ürünlerin tamamı stok ürünleridir. Sipariş ekranlarında yazan stoklar reel ve günceldir. Şayet ihtiyacınız olan ürün stokta bulunan miktardan fazla ise tedarik süresi için bilgi alabilirsiniz. Bazı ürünler kargo ile taşınamayacak kadar büyük veya ağır olabilir. Bu durumda dilerseniz işletmemizden bizzat teslim alabilir veya farklı lojistik çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yani siz tedarik edeceğiniz ürünü tespit edin; sonuca beraber ulaşalım. Biz yanınızdayız.

 

Keyifli alışverişler dileriz…

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • noronpazar.com güvenilir mi ?

  • noronpazar.com iletişim

  • noronpazar.com yorumlar

  • noronpazar.com anlaşmalı kargo

  • noronpazar.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?