Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

junoo.com

Juno & Junoo - Alternatif Yaşam Tarzı Teknolojik Ürünler

junoo.com alışveriş sitesi

Yaratıcı ve İnovatif Teknoloji Ürünleri
Junoo olarak, hayatın her alanında işinizi kolaylaştıracak, fonksiyonel ve tasarım harikası ürünleri sizlere sunuyoruz. Tasarım dünyasında öne çıkan fikirlerle sizi buluştururken, aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine destek vererek yardıma muhtaç çocukların yanında oluyoruz.

LED ekranlı akıllı sırt çantalarından manyetik blok oyuncaklarına, sosyal medya hesaplarınız ile eşleşen akıllı saatten robotik kodlama ve artırılmış gerçeklik konusunda eğitici oyun setlerine, Junoo dünyası heyecan veren birçok inovatif ürünle dolu. Aradığınız ve merak ettiğiniz birçok teknoloji ürününe Junoo ile ulaşabilirsiniz.

Akıllı Teknoloji Ürünleri Sunan Junoo Dünyasında Neler Var?
PIX Led Ekranlı Akıllı Sırt Çantası
LED ekran içeren akıllı sırt çantası PIX, işlevsellik ile yaratıcılığı bir araya getiren harika bir konsepte sahip. iOS ve Android uyumlu uygulaması üzerinden, uygulama içindeki hazır temaları kullanabileceğiniz ya da kendi tasarımınızı yaratarak çizim, yazı, animasyon, GIF formatındaki içerikleri çantanızın ekranı üzerinden yansıtabileceğiniz PIX, yaratıcılığınızı ortaya koymanızı amaçlıyor. Akıllı çanta, aynı zamanda bisiklet sürerken özel widget’ları ile güvenliğinizi sağlama amacıyla çevreye uyarıda da bulunuyor. Çanta ekranı üzerinden oyun oynamak eskiden bir hayaldi, ancak PIX ile sınırları kaldırabilirsiniz! Çocuklar için okul çantası ya da yetişkinler için özel temalara sahip PIX modelleri ile yaratıcı yönünüzü herkese ifade edebilirsiniz!

PIXIO Manyetik Bloklar
AB standartlarına uygun olarak üretilmiş PIXIO, küçük manyetik bloklardan oluşan ve mıknatıs aracılığı ile birbirleri ile kolayca eşleşen yapılar ile yaratıcılığınızın zirvesine çıkmanızı sağlayacak. Çocuklar için eğitici oyuncaklar içinde yer alan PIXIO’nun, iOS ve Android’de bulunan uygulaması üzerinden parçaları nasıl birleştireceğinize dair fikir alabilirsiniz. Farklı tasarımlar ortaya çıkararak, hayal gücünüzü geliştirebileceğiniz PIXIO, çocuklar için harika bir oyuncak konsepti sunarken, yetişkinler için de eğlenceli bir yaratıcı düşünce egzersizi sunuyor.

LaMetric Time Akıllı Entegre Saat
Instagram, Youtube, Gmail gibi platformlar ile iletişim kurarak, yeni gelen bir mesajda sizi bilgilendirebilen ya da takipçi sayısı gibi verileri anlık olarak sunan LaMetric Time, kişiselleştirilebilir bir akıllı saat. Yaratıcı Junoo ürünleri içinde en çok ilgi çeken seçeneklerden biri olan akıllı saat uygulaması, aynı zamanda Philips Hue ile haberleşerek, akıllı ev konseptine sahip yaşam alanlarınızda aydınlatmayı ya da sıcaklığı yönetmenize de fırsat tanıyor.

Imagine Station Eğitici Oyun Setleri
Çocuklar için eğitici oyunlar alanında çığır açan bir konsept sunan Imagine Station, Junoo ailesinde çocukların en sevdiği seçimlerden. Çocuğunuzun robotik kodlama, artırılmış gerçeklik ya da kimya konularında deneyimleyerek öğrenmesini ve merakını bilgiye dönüştürmesini istiyorsanız, Imagine Station eğitici çocuk setlerini inceleyebilirsiniz.

Logiblocs Ödüllü Oyun Setleri
Eğitici oyunlar içinde, ödüllü bir fikir olan Logiblocs, çocuğunuzun bir adım önde olduğunu görmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken ürünler içeren bir konsept. Genç mucitlerin seveceği eğitici setler içeren Logiblocs’ta hırsız alarmı, gece lambası, su taşmasına karşı uyarı cihazı ya da yağmur dedektörü gibi projeler oluşturabileceği setler var. Teknik düşünme kabiliyetini ve yaratıcı düşünce yapısını geliştirecek Logiblocs setleri, çocuklarınız için harika bir hediye önerisi.

Toys Go Green

Doğa tekrardan canlanıyor. Pandemi sebebiyle durgunlaşan dünyada Boğaz’da yunuslar görüldü, Tayland’da kaplumbağalar plajlara döndü, mercan resifleri kurtarıldı. Böylece insanların iklim üzerindeki etkisi net olarak anlaşıldı.

Doğa bize, doğal olan her şeyin bir döngünün parçası olduğunu gösterir. Ölen hiçbir şey atık olarak kalmaz, diğer canlılar için besin görevi görür. Bu ilke, ürünlere de uygulanabilir: Bir oyuncak, yenilenebilir veya geri dönüştürülmüş hammaddelerden yapılmışsa özellikle sürdürülebilir olurve ömrünün sonunda yeni ürünlere dönüştürülebilir.

Junoo olarak bizim hedefimiz; bu büyüme sürecimizde doğaya dönmek, geri dönüştürülebilir materyallerden ürünleri bünyemize katmak ve daha iyi bir dünya için savaşmak!

Toys For Future

Artık tüm dünya iklim koruma ve sürdürülebilirlik hakkında konuşuyor. İşte tam bu noktada oyuncak dünyası da sahneye çıkıyor! Toys For Future akımının 3 ana konusu var;

* Sürdürülebilirlik ve/veya iklim koruma yönü olan uyarıcı ve eğitici oyuncaklara yönelmek
* Sürdürülebilir ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış oyuncaklarla ürün gamını genişletmek
* Çocuklara daha iyi ve güçlü bir dünya bırakmak!

Junoo olarak çocukları, oyun yoluyla sürdürülebilirlik ve çevre bilincini iletmeye yardımcı olan markalar ve oyuncaklar ile buluşturmak için çabalıyoruz!

Pet-Friendly

Hayvansever bir marka olarak 2021 itibariyle ürün gamımıza hayvanlara yönelik ürünleri satmaya başladık ve PET kategorimizi oluşturduk. Amacımız evcil hayvanlarınızla kaliteli zaman geçirmek ve onların da yaşam kalitesini yükseltmenize yardımcı olmak!

Bu hedefle çıktığımız yolda amacımız; evcil hayvanların ve sahiplerinin arasındaki ilişkiye layık kaliteli ürünler bulmak ve hayatı herkes için daha kolay ve eğlenceli hale getirmek!

Vegan Friendly

2021 yılından itibaren Junoo’nun amaçlarına yeni eklenen bir diğer alan ise Vegan Friendly olmak! Tüm hayvanları seven bir ekip olarak vegan dünyasıyla uyumlu oyuncakları ürün gamımıza katmak için çalışıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • junoo.com güvenilirmi ?

  • junoo.com iletişim

  • junoo.com yorumlar

  • junoo.com anlaşmalı kargo

  • junoo.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?