Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kontrolkart.com

Led Tabela | Kayan Yazı Led Panel Kontrol Kartı - Satış Mağazası

kontrolkart.com alışveriş sitesi

WOW TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş led ekran sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Şirketimizin kuruluş aşamasında isim olarak Dünyaya Açılan Pencereniz sloganını uygun bulduğumuz için bunun İngilizce karşılığını da şirket ismi olarak kullanmak istedik. Bu nedenle World Open Window kelimelerinin kısaltması olarak WOW ismi şirketimizin kurumsal ismi olarak ön plana çıkmıştır.

Global bir pazar haline gelen dünyada binlerce marka arasından çeşitli platformlarda müşterilerimizin led ekran teknolojisiyle ön plana çıkması için en kaliteli hizmeti vermek şirketimizin en önemli amaçlarındandır. Bu amaçla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. WOW TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş geleneklerine bağlı yenilikçi yaklaşımlarıyla ve led ekran ve kayan yazı sektörüne getirdiği yeniliklerle rakiplerinin her zaman bir adım ilerisinde hareket etme kabiliyetine sahiptir.

Led ekran teknolojisiyle tıpkı şirket ismimiz WOW TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş olarak markasını ileriye taşımak isteyen müşterilerimizin dünyaya açılan penceresi olarak hizmet vermekten onur duymaktayız.

Led ekran ihtiyacı duyan ve marka isminin bulunduğu her platformda rakip markalardan daha fazla görünür olmasını isteyen müşterilerimizin memnuniyeti ve onların değerli yorumları WOW TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş ismini geleceğe taşıyan en önemli ve en fazla dikkat ettiğimiz hususlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüz dünyasında led ekran sektöründe, sektörün öncü firması olarak sorumluluklarımızın bilinciyle ilerlemeyi kendimize en büyük kıstas olarak belirlemekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuğumuz satış politikalarımız sayesinde WOW TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş led ekran sektöründe öncü firma olmaya devam edecektir. Led ekran teknolojisinde işini severek yapan ve liyakat sahibi çalışanlarımız şirketimizin artı değerlerindendir. Liyakat esaslı İK politikalarımızla müşterilerimizin sorunlarına en etkin ve en yaratıcı çözümleri sunan uzman kadromuzla WOW TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş güler yüzlü hizmet ve kaliteli yaklaşımlarla farkını her zaman ortaya koymaktadır.

Bağlı bulunduğu değerlere yenilikçi yaklaşımlarla değer katan WOW TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET A.Ş led ekran ihtiyacı duyan bütün markaların, marka tanınırlığı ile ilgili bütün ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Adından daha sık söz ettirecek olan firmamız sektörün parlayan yıldızı olmaya devam edecektir. Ürünlerimiz ile ilgilenen müşterilerimiz www.wowteknoloji.com ve www.kontrolkart.com adresinden ürünlerimizi inceleyip siparişlerini verebilir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kontrolkart.com güvenilirmi ?

  • kontrolkart.com iletişim

  • kontrolkart.com yorumlar

  • kontrolkart.com anlaşmalı kargo

  • kontrolkart.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?