Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

morpack.com

Morpack Kutu ve Koli - E-ticaret ve Ambalaj Çözümleri

morpack alışveriş sitesi

Türkiye’nin en büyük markalarına ambalaj konusunda destek veren firmamız, birbirinden çeşitli ve farklı ürün grubuyla markanız için en doğru çözümleri sunmayı hedefliyor. Bunu yaparken enerjik ekibimiz ve güçlü teknolojimizle en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.
Türkiye’de e-ticaretin en bilinen ve güvenilir ambalaj tedarikçisi Morpack, 2013 yılında kuruldu. Morpack; işine özen gösteren markaların müşterileri ile ilk karşılaştıkları an olan ambalajlara, markaların kendisi kadar hassasiyet gösterir ve bütünsel çözümler sunar.

E-ticaret kuruluşlarının paketleme ve ambalaj çözüm ortağı Morpack’in odağında daima müşteri memnuniyeti ve yenilikçi çözümler yer alır.

Alanında uzman tasarım ekibi sayesinde firmalara özel hizmet veren Morpack’ın ürün gamını kargo poşetleri, e-ticaret kutuları, koli, özel kesim kutular, kraft poşetler ve tamamlayıcı ambalaj ürünleri gibi geniş bir skala oluşturuyor.

Firmamız, ambalaj sanayisi içerisinde üretici kimliği ve çözüm ortaklarıyla beraber firmaya özel çözümler üreterek müşterisinin ihtiyacına yönetlik hizmet sunar.

Sürdürülebilir üretim mantığıyla üreten Morpack, üretimde de geri dönüştürülmüş ve doğaya duyarlı malzemeler kullanır.
Morpack; alışılagelmiş satın alma tedarikçi ilişkisinden farklı bir yol izler, müşterisinin ihtiyacını anlamak için onları dinler, ihtiyaca yönelik çözümleri minimum maliyetle tedarik eder.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • morpack.com güvenilirmi ?

  • morpack.com iletişim

  • morpack.com yorumlar

  • morpack.com anlaşmalı kargo

  • morpack.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?