Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

kolievi.com

Kolievi: Türkiye'nin Online Koli ve Kutu Marketi

kolievi.com alışveriş sitesi

2017 yılında “Koli ve kutuya dair her şey” mottosuyla çıktığımız yolda;gerçek müşteri memnuniyeti, dengeli fiyatlama, kaliteli üretim ve sektöre de yenilikler katmayı önceleyen;güven ve adalet temelli süreç işletimini temel esas kabul eden bir yaklaşımla hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bursa’daki tesislerimizde sürdürdüğümüz üretim faaliyetlerimizi;konvansiyonel satış mecralarının ötesinde, erişebilirlik problemini ortadan kaldıracak şekilde, gelişen yeni dinamiklerle entegre ve eş zamanlı biçimde senkronize etmeye çalışarak katma değer oluşturmaya devam ediyoruz.

Doğru(makul) ürün tespiti için;diğerkam bir bakışla, ihtiyaçları geniş çerçevede dinleyip, alternatifler ışığında uygun seçenekleri birlikte ortaya çıkarıyoruz.

Doğal kaynak tahribinin maalesef üst seviyelere tırmandığı günümüzde;ürünlerimizde çevre yönetimi konusuna hassasiyet göstererek, yüksek oranda geridönüşümlü hammadde ile üretim yapıyoruz.

Beşeri münasebet ve toplumsal yapıda gelişme, süreklilik tesisi ve ölçülü, sıhhatlı gün/gelecek için sosyal sorumluluk bağlamında da katkılarda bulunmaya çalışıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
2 Taksit
2 Taksit
2 Taksit
0 Taksit
2 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
2 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • kolievi.com güvenilirmi ?

  • kolievi.com iletişim

  • kolievi.com yorumlar

  • kolievi.com anlaşmalı kargo

  • kolievi.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?