Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

Kullanıcı Sözleşmesi

sanalmagazalar.com

web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız sanalmagazalar.com adresinde yer alan tüm firmalar ; online alışveriş mağazalarındaki ürünlerini tanıtmak ve indirimli ürünlerini duyurmak amacı ile sanalmagazalar.com üzerinden ticari bağlantı kurmayı amaçlarlar.
Eklenen mağazaların tamamı tüm sanalmagazalar.com kullanıcı ve ziyaretçilerine açıktır. Eklenen mağazanın yayınlanacağı veya yayınlanmayacağı sanalmagazalar.com’un tasarrufundadır.
Ziyaretçiler, sanalmagazalar.com ‘dan tamamen ücretsiz faydalanabilme ve site üzerinden ticari bağlantılar kurma hakkına sahiptir. Fakat hiç bir kullanıcı web sitesindeki bilgilerin tamamını veya bir kısmını kopyalayamaz ve çoğaltamaz.Aksine hareket suç teşkil eder.

sanalmagazalar.com Türkiye’de hizmet veren online alışveriş mağazalarını listeleyerek ziyaretçilerine hızlı ve kolay ulaşım sunan bir alışveriş rehberidir.Ticari amaçla kurulmuş bir e-ticaret sitesi değildir.Bu nedenle site üzerinde kurulan ticari alışveriş ve bağlantılardan doğacak aksaklıklar ve anlaşmazlıklardan, tarafların sorumluluklarını yerine getirmemelerinden sanalmagazalar.com kesinlikle sorumlu tutulamaz. Firmaların verdiği bilgilerin doğru ve yanlışlığının sorumluluğu firmalarındır.

sanalmagazalar.com kullanım şartlarını değiştirme, kaldırma, ya da iptal etme hakkını saklı tutar. Lütfen kullanım şartlarını belirli aralıklarla gözden geçiriniz. Siteyi kullanmaya devam etmeniz güncellenen kullanım şartlarını da kabul etmeniz anlamına gelecektir.
Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
sanalmagazalar.com yönetimi