Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanalmağazalar.com E-Ticaret mağazaları ile müşteriler arasında şeffaf, doğrudan, kolay ve güvenilir bir temas alanı oluşturmayı kendisine vizyon edinmiş, sadık kaldığı bu değerler ile de tercih edilen bir E-Ticaret portalı haline gelmiştir.

Sanalmağazalar.com her sektörden yüzlerce E-Ticaret platformunu bünyesinde bulundurarak müşterilerine en makul çözüm yollarının gösterilmesinde bir aracı olarak görev yapmaktadır. Bu çözüm yollarını da en geniş seçeneklerle ve en hızlı şekilde müşterilerine sunuyor olması; en çok tercih edilen E-Ticaret platformlarından biri olmasının kanıtıdır.

Son yıllarda online alışveriş platformları, insanlara sağladığı hız ve güvenli alışveriş imkanlarıyla ticaret sektörünün dijital mecralara uyarlanması konusunda büyük bir inovasyon gerçekleştirdi. Bu yeni mecraların büyümesi ve gelişmesi adına yapılan çalışmalarla E-Ticaret büyük bir alışveriş mecrası haline geldi. Sanalmağazalar.com da bu büyük mecra içerisindeki sitelerin ürünlerini müşterilerine karşılaştırmalı olarak sunarak ideal alışveriş sitelerini seçmeniz konusunda yardımcı olmaktadır. Sayıca fazlalaşan E-Ticaret sitelerinin arasında seçim yapmak insanlar için karmaşık bir hal almaya başladı. Bu sebeple hangi platformların daha uygun fiyatlar sunduğunu, hangi sitelerde indirim olduğunu, en avantajlı kampanyaların hangi sitelerde bulunduğunu tek bir merkezden öğrenmek için Sanalmağazalar.com geliştirildi.

Sanalmağazalar.com üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar çerçevesinde:

Kurumsal üyelerine; sanal mağaza yönetme, kampanya ve fırsatlarını yayınlama, ürün hizmet ve ilanlarını son kullanıcı ile buluşturma imkanı vermektedir.

Kurumsal üyelerine; sanal mağaza yönetme, kampanya ve fırsatlarını yayınlama, ürün hizmet ve ilanlarını son kullanıcı ile buluşturma imkanı vermektedir.

Önemli bir adımını attığımız bu yoldaki en temel gayemiz ülkemiz sınırlarındaki tüm online alışveriş mağazalarını site portföyümüze ekleyerek internetin alışveriş dünyasını kolaylaştırmak ve en hızlı hale getirmektir.

Bütün bu fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi en kârlı hale getirmek için bizi takip etmeye devam edin.