Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

akhijyen.com

Koku Makinesi - Koku Makinesi Kokuları ve Hijyen Malzemeleri

akhijyen.com alışveriş sitesi

AK Hijyen Endüstriyel Hijyen Sistemleri Ltd Şti olarak 10 yıldır profesyonel ortam kokulandırma ve hijyen sektöründe faaliyet göstermekteyiz. E-ticaret sitelerimiz üzerinden 3000 kalem ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Ürünler ithal, yerli ve iyi kalite sektörün talep ettiği hijyen ve temizlik ekipmanları ve sarf malzemeleri ; koku makine ve kokuları; ortam bambu kokuları; hijyenik klozet kapakları ve poşetleri; acil göz, yüz,vücut duşları ; sensörlü sabunluklar; fotoselli havlu kağıt makine ve kağıtları; deterjan ürünlerinden oluşmaktadır.

2018 yılı başında kendi markamız olan Akscent adıyla Akscent profesyonel ortam koku makinesi, tüm koku makinelerine uyumlu Akscent koku makinesi kartuşu esansları, exclusive ortam koku esansları ,ortam bambu kokuları üretimine ve dağıtımına başladık. Müşteri istek ve taleplerini iyi okuyan, koku ve hijyen sektörüne hakim bir firma olarak sektörde her türlü yenilik ve gelişmenin takipçisiyiz.

Vizyonumuz, Türkiye’deki her mekanda bir Akhijyen ürünü kullanımı sağlamaktır. Misyonumuz ise ürün çeşitlerimizi tüm gelişim ve yeniliklere uygun olarak güncelleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
9 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • akhijyen.com güvenilirmi ?

  • akhijyen.com iletişim

  • akhijyen.com yorumlar

  • akhijyen.com anlaşmalı kargo

  • akhijyen.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?