Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

anadolukokusu.com

Anadolukokusu.com: Memleketin Tadı Tuzu

anadolukokusu.com alışveriş sitesi

Ülkemizin zengin mutfağında yer alan, gerek yemek gerekse atıştırmalıklar konusunda uzun süren araştırmalar neticesinde, her ilin meşhur ürünlerini sadece en iyi ve en kaliteli üreticiden, yerinden gelecek şekilde ilginize sunuyoruz.

Tarım il müdürlükleri, esnaf ve ticaret sanayi odaları, yöre halkı ile yapılan görüşmeler, yerinde incelemeler neticesinde belirlenen markalardan temin edilen Türk Gıda Kodeksine uygun koşullarda üretilen, kalite testlerinden geçmiş ürünleri tek platformda topladık. Sitemizde yer alan ürünlerden belirli aralıklarla rastgele seçilen örnekler, kalite testlerinden geçirilerek, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla sizlere sunulmaktadır.

Memleketin en çok özlenen yönü, Anadolu’nun Kokusu, anadolukokusu.com, güveli alışveriş ve yüksek kaliteli gurme ürünleriyle hizmetinizdedir.

Sitemizde yer alanürünler, siparişinize istinaden ürün içeriğine göre gerek soğuk zincir gerek dökülme ve bozulmaya karşı özel ambalajlarla, ürünün temin edildiği ilden adresinize gönderilmektedir. Alışverişinizin her aşamasında, öncesi ve sonrasında tüm iletişim kanallarımızla sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • anadolukokusu.com güvenilirmi ?

  • anadolukokusu.com iletişim

  • anadolukokusu.com yorumlar

  • anadolukokusu.com anlaşmalı kargo

  • anadolukokusu.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?