Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

asortika.com

Asortika Butik En Asortik ve En Trend Giyim Ürünleri ve Takılar

asortika.com alışveriş sitesi

Hayallerinin peşinde koşan 2 kız kardeş, 2 bacanak diyebiliriz kısaca. 90’larda sokakta delicesine oyun oynayabilmenin keyfini çıkarmış son nesildeniz. Hikayenin ana konusu ise şu anki X-Y-Z ve var ise başka kuşaklara ayak uydurabilmek biraz da…

Biz 3 mühendis ve 1 fizikçiyiz. Hani derler ya “Hangimiz mesleğimizi yapabiliyoruz” diye; biz de yapmıyoruz mesleklerimizi. (Belki tekstil mühendisi olanımızın etinden sütünden faydalanıyor olabiliriz, kabul) Peki kendi mesleğimizi neden mi yapmıyoruz? Çünkü rahat battı. Ticarete, üretmeye, hizmet etmeye bulaşmamız lazımdı ki, rahat etmeyelim. İtiraf edelim ki işimizi de seviyoruz. Sevdiğimiz işi yapıyoruz.

2008 yılında kurmuş olduğumuz Dörtgen Dizayn firmamızın ve markamızın içerisinde uzun uğraşlar ve çetrefilli bir karar sürecinden sonra doğan Asortika’mız aslında hayallerimizdeki işlerden sadece biri.

Sizlere kurumsal bir üslup ile Misyon, Vizyon yazıları sunmayacağız. Kurumsallık ile sizi boğmayacağız. Bu, sizi ve işimizi ciddiye almadığımız anlamına gelmesin. Çok ciddiye alıyoruz, çok önemsiyoruz, çok çalışıyoruz. Hatta gerçekten çok çalışıyoruz. Sizler için kendi beğendiğimiz, kendi giyebileceğimiz ürünleri bulup seçiyor, taşıyor, Barbara ile fotoğraflıyor (Barbara kim? – “Manken olan”), temizliyor, paketliyor ve sizlere sunuyoruz. Yeri geliyor birimiz son ütücü, birimiz paketleme elemanı, birimiz kargo-nakliye elemanı, birimiz son fotoğraf bükücü oluyor. Biz bundan gocunmuyoruz; görmediğimiz, elimize almadığımız ürünleri sizlere sunmuyoruz.

Biz, sizinle büyümek ve kocaman bir aile olmak istiyoruz. Bu sayfaya girip bizi merak ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • asortika.com güvenilirmi ?

  • asortika.com iletişim

  • asortika.com yorumlar

  • asortika.com anlaşmalı kargo

  • asortika.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?