Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

avcimarket.com

Kamp, Olta ve Balıkçılık Malzemeleri, Kara avı kamp ve outdoor ürünleri

avcimarket.com alışveriş sitesi

2002 yılında kurulan firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı destekle bugünlere ulaşmıştır. O tarihten bu yana siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü olta ve balıkçılık malzemeleri, dalış malzemeleri, kara avı ve kamp ürünlerini sizlere en uygun koşul ve fiyatlarla ulaştırmayı avcimarket.com olarak kendimize amaç edindik.

2017 Mart ayında yeni şubemizi siz değerli müşterilerimize açmış bulunmaktayız 300m2 alana açtığımız yeni Showroom’ muzla birlikte ürün gamımızı genişletip sizlere daha fazla çeşit ürün ve hizmet sunmaktayız.

Sizlerden gelen istek ve şikayetler ile sizin menfaatleriniz doğrultusunda hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Mudanya Avcı Market’in bugünlere gelmesinde maddi manevi katkısı olan tüm dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Son yıllarda E-ticaretin kolaylaşması ve yaygınlaşması nedeniyle pek çok kişi, kurum ve kuruluş bilmediği alanda bir site yapıp tanımadığı bilmediği ürünleri satmaktadır. Prensiplerimize ve ticari etiğe uygun olmayan bu davranışı benimsemiyoruz. İşimizin getirmiş olduğu profesyonellik sayesinde en iyi bildiğimiz şeyi yapmaya devam edeceğiz. Teknik anlamda tüm sorularınızı bekliyoruz.

Neden Avcı Market?

“Sanal mağaza” değil gerçek mağazayız.
Pek çok alışveriş sitesi gibi sattığı üründen anlamayan, sadece sanal ortamda al-sat işi yapan bir firma değil, Elektronik ticaret yapan, 16 yıldır av malzemeleri sektöründe pek çok bilinen kaliteli markayı tüketicilerin hizmetine sunan, teknik anlamda donanımlı ve her hizmetinin arkasında duran bir firmayız.

Bursa/Mudanya’da satış mağazamız bulunmaktadır.

Satışı yapılan ürünler orjinal ve ithalatçı garantisindedir.

Müşterilerimiz, aynı hobileri paylaştığımız arkadaşlarımızdır.

Çalışanlarımız, sattıkları ürünlerin çoğunun aktif kullanıcısıdır.

Satın aldıktan sonra da her türlü yardımı bizden alabilirsiniz.

Sosyal medyada(facebook, twitter v.b.) sizlerle içiçeyiz.

Müşteri memnuniyetimiz çok yüksektir.

Bir sipariş verin ve farkımızı siz de yakından görün.

256 Bit SSL kullanıyoruz.

Alışverişlerinizin güvenli bir ortamda yapılabilmesi için bankalar arası kredi kartı transferinin gerçekleştiği 256 Bit SSL (Secure Sockets Layer) kullanıyoruz. Bu güvenlik sayesinde kredi kartı bilgileriniz ne bizim tarafımızdan nede Banka tarafından biliniyor. Kredi Kartı bilgileriniz sadece sizde saklı kalıyor. Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

Temel Hedefimiz

Öncelikle Marmara bölgesinin lider kuruluşlarından biri olmak

Vizyonumuz

Bölgemizde ilkler arasında yer almak

(Marmara-Bursa-Mudanya öncülük etmekle birlikte tüm Türkiye insanına butik market anlayışı ile hizmet sunmak )

Misyonumuz

Müşterilerimize kaliteli,kullanışlı ve geniş ürün seçenekleri sunmak ve yaşam kalitesinin arttırılmasında katkı sahibi olmak.

Temel stratejimiz

Parakendecilik sektöründe butik mağazalarla büyümek.Bunu yaparken sektör içinde örnek olacak hizmet

anlayışını geliştirmek.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Avcimarket.com Güvenilir Mi ?

  • Avcimarket.com İletişim

  • Avcimarket.com Yorum

  • Avcimarket.com Anlaşmalı Kargo

  • Avcimarket.com Garanti

Biz Neredeyiz ?