Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ayyildizkulucka.com

Ayyıldız Kuluçka | Kuluçka Makinası | Kuluçka Aksesuarları |

ayyildizkulucka.com alışveriş sitesi

Ayyıldız Kuluçka 2009 Yılında Ordu Fatsada kuluçka makinası ve kümes ekipmanları imalatı ve satışı odaklı kurulmuş olup Türkiye’nin önde gelen yurtiçi ve yurtdışı pazara sahip kurumlarındandır.

İşinde uzman çalışanlarıyla, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek verim oranına sahip kaliteli kuluçka makinesi, kümes ekipmanları ve pet yoğun bakım üniteleri  üretim ve satış hizmeti vermektedir.

Hedefimiz Kaliteli hizmet veren, istikrarlı, satış sonrası teknik testek veren müşterisinin  güvenini kazanımış ve kurumsal bir şirket olarak tanınmaktı, bunu başardığımıza inanıyor bu standartları korumanında onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincinde olarak sizlerin memnuniyeti için ödün vermeden çalışıyoruz.

Üretimini yaptığımız Kuluçka Makinası, kümes ekipmanları ve pet yoğun bakım üniteleri kendi online sayfamız olan www.ayyildizkulucka.com ‘dan satışını yaptığımız gibi n11, Gittigidiyor, Hepsiburada, pttavm, amazon, trendyol, çiçek sepeti gibi sizlerin güvenle alış veriş yapabileceğiniz bu platformlarada tedarikci konumundayız.

DEĞERLERİMİZ

Takım Çalışması: Şirket hedeflerine ve müşteri beklentilerine ulaşmak için teknik bilgi ve becerilerimizi bir ekip ruhu ile bir araya getiren, birlikte değer üreten, yaptığımız işten gurur duyan ve alanında en iyi olmayı hedefleyen bir ekibiz.

Sorumluluk: Tüm süreçlerimizde etkileşimde olduklarımıza karşı saygılı ve sorumlu bir şekilde hareket eder,  ülkemize ve çevreye olan etkilerini de mutlaka göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi sürdürürüz.

Etik ve Güvenilirlik: Tüm etkileşimde bulunduklarımızla süreçlerimizde iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden, verilen sözler ve gerçekleşmeler arasındaki tutarlılığı sağlayarak ilişkilerimizi düzenleriz. Güvenilirlik vazgeçilmezimizdir.

Çözüm Odaklılık: Ölçülebilir ve somut sonuçları analiz ederek planlı bir şekilde çalışır, yaşanan güçlükleri çözülmesi gereken sorunlar olarak görür, kalite ve güvenilirlikten taviz vermeden müşteri odaklı çözümler üretiriz.

Kalite Odaklılık ve İstikrarlı Olma: Müşterilerimizin taleplerine ve beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vererek, her koşulda müşterilerimiz için en iyisini yaparız.

Deneyim ve bilgimizden yararlanmak için bizi arayınız. Teşekkür ederiz.

ayyildizkulucka.com alışveriş sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Ayyildizkulucka.com Güvenilir Mi?

  • Ayyildizkulucka.com İletişim

  • Ayyildizkulucka.com Yorum

  • Ayyildizkulucka.com Anlaşmalı Kargo

  • Ayyildizkulucka.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?