Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bakimsetim.com

Oto Yedek Parça Marketi En Hızlı Parçacı..

bakimsetim.com alışveriş sitesi

Türkiye’nin Yedek Parça Marketi !

Tab Ticaret Ltd. Şti. binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

Kurulduğu yıldan itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Tab Ticaret, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça market zinciri merkezi konumuna ulaşmıştır.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya’nın bir çok ülkesine ürün gönderimi yapan firmamız; Otomotivden Yazılıma Entegrasyon hizmetleri -Danışmanlık Hizmetleri iş kollarını bünyesinde barındırmaktadır.

Tab Ticaret, Avrupa Birliği Standartları’nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezine sahiptir. Güler yüzlü ve uzman kadrosu, yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile Tab Ticaret, 10’u aşkın nitelikli personeli, 150’den fazla uluslararası markası, 450.000’in üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ve projeleri ile başta müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini karşılarken daima “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” prensibini iş süreçlerine yerleştirerek, sürdürülebilir büyümeyi hedef edinmiştir.

On binlerce Çeşit Ürün ve Hızlı Sevkiyat

Oto yedek parça bayilik ve Francis’e vererek çalışma ağımızı partner sistemi ile sürekli büyütüyoruz. Perakende mağaza sisteminde yetkili servis kalitesinde ekonomik fiyatlar ile sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışıyoruz.

Müşterilerimize İstanbul’da dağıtım sistemi olarak günlük sevkiyatlar yapıyor hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • bakimsetim.com güvenilirmi ?

  • bakimsetim.com iletişim

  • bakimsetim.com yorumlar

  • bakimsetim.com anlaşmalı kargo

  • bakimsetim.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?