Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bebekvealisveris.com

Orijinal Oyuncak Ve Anne Bebek Gereçleri Sitesi

Bebekvealisveris.com alışveriş sitesi

CT Teknoloji Bilişim Ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

Firmamız Ankara Çankaya Yaşamkent’te 2016 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Satışlarımızı e-ticaret sitemiz ve Yaşamkent B&A Bebekvealışveriş Mağazamızdan yapmaktayız.

Orijinal ve uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve eksiksiz olarak cevap verebilmek ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutabilmek şirketimizin temel amaçlarındandır.

Bebekvealışveriş’te satılan bütün ürünler resmi distribütör tarafından onaylı %100 orijinal, adınıza faturalı şekilde açılmamış kolisinde veya ambalajında gönderilir.

Saat 12:00’e kadar verdiğiniz Siparişleriniz aynı gün, özenle paketlenerek Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bebekvealisveris.com Güvenilirmi ?

  • Bebekvealisveris.com İletişim

  • Bebekvealisveris.com Yorum

  • Bebekvealisveris.com Anlaşmalı Kargo

    Yurtiçi

  • Bebekvealisveris.com İptal Ve İade Şartları

    Ürün iade istekleri Tüketicinin Korunması Kanunu ve Yönetmeliği hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır. Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.. 1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Bebekvealisveris’e başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. 2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir. 3.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. 4. 14 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olmalıdır. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen ürünlerin iadesi ya da değişimi mümkün değildir. 5.Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. - Ürünün ayıplı olduğu kararı yetkili teknik servisler tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. - Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için bilgi@bebekvealisveris.com mail adresimizden bilgi edinebilirsiniz. 6. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (ya da irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

Biz Neredeyiz ?