Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bibizon.com

Bibizon | Türkiye'nin Güvenli Online Alışveriş Sitesi Bibizon.com

bibizon.com alışveriş sitesi

Çeşitli sektörlerde faaliyetlerde bulunan, gerek alışkanlıkların gerekse ticari hayatın dijital evrim geçirdiği günümüzde, insana hizmet noktasından yola çıkarak, ihtiyaçlarının ve zevklerinin karşılanmasındaki problemleri minimize etmeyi kendine ilke edinmiş bir anlayışla, geçmişten aldığı deneyim ile, sürekli yeniliğin ve yeninin peşinde koşan, farklı disiplinleri bir araya getirerek, güçlendirilmiş bu çeşitliliği, yine insanın mutluluğuna odaklandırarak, yerel ve küresel alanda e-ticaret ortamında değer önerileri sunmak için Bibizon.com ailesi olarak yola çıkmıştır.

Yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulan Bibizon.com’un, mükemmelliğe giden uzun yolda atmış olduğu basit bir adım, gerek müşteri, tedarikçi ve gerekse hizmet sağlayıcılarımızın desteğiyle dalga dalga büyüyecektir.

Bibizon.com, tüketici ve kullanıcılarının, ihtiyaç duyulan en uygun, avantajlı, ve çok çeşitli ürün ve hizmet alışverişlerini keyifli, kolay ve güvenilir bir ortamda yapmalarını, kullanıcı, tüketici ve müşterilerinin hukukuna azami ölçüde özen göstermeyi önemser.

Bibizon.com “siz varsanız biz varız” anlayışıyla, siz değerli kullanıcılarımızdan öğrendiklerini, büyük bir titizlikle uygulamaya geçirerek, kullanıcılarımızın memnuniyetini esas almıştır.

Bibizon.com üzerinden deneyimlediğiniz her e-ticaret, e-alışveriş, onun yerel ve küresel alanda güçlü bir oyuncu olmasına destek olacak ve ülkemizin ekonomisine direkt ve dolaylı olarak katkıda bulunacaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • bibizon.com güvenilirmi ?

  • bibizon.com iletişim

  • bibizon.com yorumlar

  • bibizon.com anlaşmalı kargo

  • bibizon.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?