Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bidolukahvalti.com

Bi'dolu Kahvaltı – En İyi Kahvaltılıklar Şimdi Bi'tıkla Kapında!

bidolukahvalti.com alışveriş sitesi

Ticari faaliyetimiz 1956 yılında, kurucumuz ve aile büyüğümüz Selahattin Çakmak tarafından Unkapanı barakalarda beyaz peynir ve pastırma satışıyla başlamıştır. 1965-1985 yılları arasında yağ iskelesinde devam etmiştir ve bu tarihten itibaren 2. Neslin katkılarıyla ürün yelpazesini geliştiren firmamız 1985-2002 yılları arasında Rami Kuru Gıda ve Toptancılar Çarşısında kendi ürünlerini ürettirerek üretim aşamasını denetim altında tutmuş ve değerli iş ortaklarına hizmetine devam etmiştir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

2002 yılından günümüze kadar Mega Center toptancılar çarşısında seçkin noktalara ürün tedarik eden firmamız 2012 yılında 3. Neslin katkılarıyla daha öncesinde et ve süt ürünleri tedarikçiliğini üstlendiği Gönenli Peynircmm markası ile perakende sektörüne giriş yapmıştır. Daha sonraki yıllarda 2. Şubemizi Halkalı’da ürün kategorisini arttırarak şarküteri adı altında açmıştır.

Günümüzde ÇAKMAK BY GÖNENLİ markası ile yolumuza devam etmekte olup şubemizde satışa sunduğumuz ürünleri masa hizmetiyle birleştirerek yenilenmiştir. Günden güne bünyemizde farklı markalarla hizmet vererek 2015 yılında MARTI ŞARKÜTERİ markası ile Yeşilköy de faaliyete geçirdiğimiz şarküterimiz 2018 yılında Yeşilyurt da masa hizmeti ile kahvaltı severlerin ortak noktası haline gelmiştir.

Hedefimiz siz değerli müşterilerimize 60 yıllık tarihimizde olduğu gibi dürüstlükten ödün vermeden, lezzetli, taze ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • bidolukahvalti.com güvenilirmi ?

  • bidolukahvalti.com iletişim

  • bidolukahvalti.com yorumlar

  • bidolukahvalti.com anlaşmalı kargo

  • bidolukahvalti.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?