Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

birikimpilleri.net

Birikim Pilleri - Pil ve Batarya Çözümleri

birikimpilleri.net alışveriş sitesi

2005 yılında kurulan Birikim Pilleri, ülkemizin pil ve batarya sektöründe faaliyet gösteren en köklü kurumudur. Birikim Pilleri, profesyonel ve yetkin kadrosuyla kurumsal ve bireysel müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı ilke edinmiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış batarya grupları, endüstriyel piller, batarya gruplama ekipmanları, şarj cihazları, adaptörler, aküler, batarya yangın önleyiciler, tüketici elektroniği pil ve bataryaları, fener ve aydınlatma çözümleri sunan Birikim Pilleri, kurumsal satış ekipleri, alanında uzman mühendisleri, perakende satış mağazaları ve online ticaret platformları ile müşterilerine en kaliteli ürünleri ve en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Birikim Pilleri, ülkemizin katma değerli ürün ve hizmet üretme ülküsüne, batarya teknolojileri alanındaki çalışmalarıyla katkıda bulunmaktadır. 2020 yılında tescillenen ‘’BPM Batarya Çözümleri’’ markası ile Türkiye’nin önde gelen üreticilerine Ar-Ge desteği sağlamakta olan Birikim Pilleri, bu üreticilerin geliştirmekte oldukları elektronik ürünlere yerli tasarım batarya yönetim sistemleri ve batarya paketleri sağlamaktadır. Ülkemizde, batarya gruplama hizmetinde, kalite kontrol süreçlerine sahip tek kurum olan Birikim Pilleri, müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir. Batarya teknolojilerinin dünyada her geçen gün daha da önemli hale geldiğinin bilinciyle, ülkemize katkı sağlayacak batarya teknolojilerini geliştirmeyi stratejik hedefimiz olarak görmekteyiz. Özellikle hafif elektrikli araçlar, şarj edilebilir ev aletleri, güvenlik, aydınlatma, üretim, elektronik ve sağlık alanında müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak ve onları farklılaştıracak çözümler üretmeyi amaçlamaktayız.

DEĞER KATAN MARKALAR BİRİKİM PİLLERİ ÇATISI ALTINDA

Birikim Pilleri, sadece Türkiye’de değil, Avrupa genelinde de en fazla ürün çeşidi olan pil tedarikçileri arasındadır. Varta (MicorPil), Saft, Panasonic, Yuasa, LG, Murata, Tadiran, Duracell, Molicel ve FDK gibi global üreticiler başta olmak üzere, çok sayıda farklı üreticinin ürünlerinin satış ve dağıtımını yapan Birikim Pilleri, kategorisinde kendini ispat etmiş ve patentlenmiş Birikim Pilleri ürün ve çözümleri ile de müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Birikim Pilleri’nin bünyesinde geliştirilen PowerXtra markamız 2011 yılından bu yana hızla gelişmiş ve pazarda tercih edilen güvenilir ve uygun maliyetli bir ürün olarak kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

Şirketimiz, kuruluşundan bu yana dağıtıcılığını yaptığı onlarca markaların ‘tercih ettiği ve güvendiği dağıtıcı’; yüzlerce kurumsal müşterisinin ‘tercih ettiği çözüm ortağı’ ve binlerce tüketicinin ‘tercih ettiği pil, batarya ve akü satıcısı’ olmayı başarmıştır.

Birikim Pilleri, etik değerleri, mükemmeliyetçiliği, disiplini ve bir adım sonrasını görebilmeyi kurumun temel değerleri olarak benimsemiştir ve bu değerlerden taviz vermeden büyümeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Pil ve batarya teknolojileri alanında ülkemizde yakaladığımız başarıyı Avrupa, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerine yaymak; bölgemizin tercih edilen, lider batarya teknolojileri sağlayıcısı olmak ve müşterilerimizin enerji depolama ihtiyaçlarına en yetkin, en hızlı ve en güvenli çözümleri sağlamak.

MİSYONUMUZ

İleri teknoloji batarya ürün ve çözümlerini ülkemizde ve bölgemizde en yüksek güvenlikle üretmek, bunu yaparken çevreyi korumak ve sürdürülebilirliği önceliklendirmek.

Birikim Pilleri olarak Türkiye’nin pil konusunda dışa bağımlılığını azaltmak, bölgesel ihtiyaçlara cevap vermek ve ülke katma değerine daha fazla katkıda bulunmayı en büyük misyonumuz olarak görmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

Birikim Pilleri, bütün personeli ile bir bütün olarak, global etik değerleri, mükemmeliyetçiliği, disiplini ve bir adım sonrasını görebilmeyi prensip edinmiştir.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • birikimpilleri.net güvenilirmi ?

  • birikimpilleri.net iletişim

  • birikimpilleri.net yorumlar

  • birikimpilleri.net anlaşmalı kargo

  • birikimpilleri.net garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?