Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

bordopack.com

Bordopack.com l Türkiye'nin En Büyük Ambalaj Mağazası

bordopack alışveriş sitesi

bordopack.com; işletmelerin, gıda ambalajı ve paket servis malzemeleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Bordo Ambalaj Sanayi Ticaret Ltd. Şti. tarafından kurulan sitemiz, ilk günden itibaren gıda ambalajında kaliteli ürünleri, uygun fiyatla, en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedef belirlemiştir.

Bu amaçla gıda ambalajında yeni trendleri sizin için araştırmakta, doğru kalitede yenilikçi ürünleri en uygun fiyatla tedarik etmekteyiz. Sizlerin daha düşük stokla çalışabilmesi için bordopack.com olarak 1.000’in üzerinde ürünü her zaman stoğumuzda hazır bulunduruyoruz.

İster toptan ister perakende alışverişe olanak sağlayan alım seçeneklerimiz ile farklı ürünleri tek bir kaynaktan ihtiyacınız kadar almanıza önem veriyoruz.

Saat 12:00’ye kadar verdiğiniz siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyor ve işletmelerimize ambalaj malzemesi tedariğinde hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz.

bordopack.com olarak, sizlerin maliyetlerinizi düşürürken değerli vaktinizi müşterilerinize ayırabilmeniz için sizler için çalışıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • bordopack.com güvenilirmi ?

  • bordopack.com iletişim

  • bordopack.com yorumlar

  • bordopack.comanlaşmalı kargo

  • bordopack.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?