Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

borenergy.com

BOR ENERJİ | Enerji Verimliliği Çözümleri

borenergy.com alışveriş sitesi

Elektrik Enerjisinin Üretimi, İletimi ve Dağıtımı aşamasında, kullanılan şalt cihazları, havai hatlar ve kabloları birleştiren Aksesuarları stoklamak, dağıtım ağı üzerinden ve proje bazlı doğrudan satışını yapmak, süpervizörlük hizmeti vermek ve kaliteli ürünlerle Enerji Verimi yükseltmek ve bu bilinci yaymak temel faaliyet alanımızı oluşturmaktadır. Firmamız, bu doğrultuda, kalite ve inovasyon sağlayan 3M ürünleriyle bütünleşmiş ve son beş yıldır 3M Elektrik Ürünleri Türkiye Genel Dağıtıcısı olarak hizmet vermektedir.

ABB Elektrik A.Ş. Sürücü Servis Müdürü olarak yedi yıldır görev yapmış; Sn.Hüseyin DEMİR’ in firma ortağı olarak, 2013 yılı başında BOR ENERJİ ailesine katılmasıyla; ABB Sürücü ürünleri satış ve servis bayiliğimiz başlamıştır. Enerji Verimliliği ve Enerji Kalitesini artırmak üzere, sektörde göstermek istediğimiz çabamıza önemli bir değer katmış bulunmaktayız.

Bor Enerji; 2017 yılında ABB’nin bayilerini yetkilendirme programlarını tamamlayıp Authorized Value Provider olmaya hak kazanmıştır.

Firmamızın Temel Yapı Taşları;

Enerji Kablo ve Aksesuarları
Enerji Verimliliği Teknolojileri

Bor Enerji ile sürdürülebilir çevre ve çevre için sürdürülebilir karlılık.
Sürdürülebilirlik; yani daimi olma yeteneği, teknolojinin insanlık yararına kullanılabilmesini gerektirir. Bu da ancak sonsuz olmayan mevcut kaynakların etkin ve verimli kullanılması ile mümkündür. Verimli kullanım, kaynakların bir sonraki kuşağa aktarılmasını kolaylaştırdığı gibi, biyolojik sistemlerin çeşitliliğinin ve üretkenliğinin devamlılığını sağlar.

Doğal çevreninin korunması, ekonomik ve sosyal kalkınmanın bir kenara bırakılmasını gerektirmiyor. Yenilenemeyen enerji kaynakları yerine yenilenebilir enerji kaynakları ya da mevcut kaynakların verimli kullanımı çevresel sürdürülebilirlik için artık bir sorumluluk.

Bor Enerji ve güçlü partnerleri enerji verimliğini artıran ürün ve sistemleri ile, “gelecek kuşakların gereksinimlerine cevap verme yeteneğini tehlikeye atmadan, kalkınmayı ve karlılığı sürdürülebilir kılma yeteneğine sahiptir”. Tüm bunlarla beraber, Bor Enerji, enerji verimliliği teknolojileri ile maliyetlerinizi düşürür, atık oluşumunuzu azaltır, sürdürülebilir bir çevrenin korunmasına katkı sunar, karlılığınızı ve ürün kalitenizi artırır. Aynı zamanda Bor enerjinin kurumsal yapısı, iş süreçlerine hakimiyeti, sınanmış teknolojik çözümleri, iş ilişkilerinde siz müşterileri ile devamlılığı esas alan yaklaşımı ile sizin için de sürdürülebilir karlılıklar sağlar.

Siz de Bor Enerji ile karbon ayak izinizi azaltın, karlılığınızı artırın.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • borenergy.com güvenilirmi ?

  • borenergy.com iletişim

  • borenergy.com yorumlar

  • borenergy.com anlaşmalı kargo

  • borenergy.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?