Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

camimarket.com

Camimarket.com, Cami Malzemeleri, Cami Market

camimarket.com alışveriş sitesi

Cami Market, 2011 yılında Türkiye’de Cami Ürünleri sektörüne ilk adımı atan firmadır. Cami Market bünyesinde bulunan Elektronik,Web ve Ticaret departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. 2011 Haziran’dan itibaren CAMİMARKET.COM, Türkiye genelinde Cami Malzemeleri ve Elektronik Ticaret alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, müşterilerine daima Kaliteli ürünler sunmaktadır. Cami Market, Türkiye Cami Malzemeleri pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal düzeyde işbirlikleri yapmaktadır.

Cami Market, Cami Malzemeleri ve dini ürünler sektöründe lider bir çok firmayı çatısı altında barındıran Feyzan Elektronik Ticaret Mağazaları Anonim Şirketi bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Cami Market, Cami Saatleri ve Cami Anfileri kategorisinde Türkiye pazarının lideridir. Teknolojik yenilikleri yakından takip etmesi; yeni ürünlerin müşterilerimize sunması, pazarlama teknikleri konularında sahip olduğu bilgi birikimi ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki kabiliyetleri firmayı sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir.

Cami Market, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile Cami Saatlerinde ve diğed cami malzemelerinde sektörün seçkin şirketlerinden biridir. Firma sağladığı satış sonrası destek hizmeti, zengin içerikler ve kullanıcı tercihlerine göre farklı içerikler önerilmesine imkan veren internet arayüzleri ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Firma birçok farklı içeriği bünyesinde barındırmakta, yönetmekte internet ağı vasıtasıyla bunları kullanıcılarına sunmaktadır. Firma yapısındaki sitelere Dünya genelinden ziyaretçi Gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • camimarket.com güvenilirmi ?

  • camimarket.com iletişim

  • camimarket.com yorumlar

  • camimarket.com anlaşmalı kargo

  • camimarket.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?