Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

cemilbaski.com

Cemil Baskı - Baskı Ürünlerine Dair Her Şey

cemilbaski.com alışveriş sitesi

12 Metrekarelik bir alanda, tek bir fotokopi makinesi ile başlayan hikayemiz şu anda 7 şubemiz ve 165 kişilik dev ekibimizle büyüyerek devam ediyor. 37 yıllık bir deneyimin sahibi olan Cemil Baskı, sizlerin desteği sayesinde sektörün lider markası olmayı ve nitelikli hizmetini yıllarca sürdürmeyi hedefliyor.

Dünya standartlarında baskı kalitesi sunan firmamız bünyesinde, kâğıttan taşa, camdan tahtaya, deriden kumaşa, plastik malzemeye, aklınıza gelebilecek her türlü malzeme veya materyal üzerine baskı yapılıyor. Büyük baskı merkezimizde bahsi geçen tüm hizmetleri tek bir adresten sağlayabiliyorsunuz; yani 7 gün 24 saat faal olan Cemilbaski.com’dan… Bu çözümleri size sunabilmek için ileri teknoloji makine parkuruna sahibiz. Baskı sektörüne kattığımız yeniliklerle sektörümüzün öncü kuruluşuyuz. Doğayı seven marka yapımızla çevreye zarar vermeyen üretim tesisleri oluşturuyor geri dönüşümlü ürünler üretmeye gayret ediyoruz. Sizlerin güveni ile hedeflediğimiz noktaya güvenli adımlarla tırmanıyor, zirveye çıkmanın keyfini beraber paylaşıyoruz.

Cemilbaski.com’da alacağınız hizmeti ve baskı yaptıracağınız materyali seçmeniz için sade site tasarımımız ve kolay filtreleme sistemiz de devrede. Baskı yaptırmanın en konforlu, en kısa ve en ucuz yolunu hemen keşfedin…

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • cemilbaski.com güvenilirmi ?

  • cemilbaski.com iletişim

  • cemilbaski.com yorumlar

  • cemilbaski.com anlaşmalı kargo

  • cemilbaski.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?