Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ceyhunyun.com

2016 yılından itibarende e.ticaret alanından faaliyet göstermektedir

ceyhunyun.com alışveriş sitesi

İşletmemiz Bursanın Gemlik İlçesinde 45 yıldır babadan ogula hizmet vermektedir.

Firmamiz Bünyesinde: Kartopu,Nako El ÖRGÜ ipleri, Alize El Örgü İpleri, Himalaya El Örgü İpleri, Örenbayan, Ayaz , Etrofil,Gazzal,ve ORMO ihraç fazlası ürünlerini bünyesinde bulunduran işletmemiz 2016 yılından itibarende e.ticaret alanından faaliyet göstermektedir El örgü ipleri ve örgü yardımcıları alanında birçok ürün çeşitliliği bulunan CEYHUN YUN’de pamuklu iplerden akrilik iplere, örgümatiklerden tığ-şiş ürünlerine kadar malzemeye bir tıkla ulaşabilir, örgülerinize başlayabilirsiniz.

CEYHUN YUN her geçen gün örgüseverlere daha çok ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlı kaliteli ürünlerle buluşturmayı amaçlamaktadır. CEYHUN YUN’NUN en temel amaçlarından biri ise markayı, lokalden globale taşımaktır.

Kullanım Koşullar

Internet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen koşullara riayet etmenizi ve bu siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu sitenin sahibi Ceyhun Yün’dür. Ceyhun Yün tarafından işletilen bu site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 0532 784 85 94 nolu telefonu arayarak Müşteri temsilcimize bildirebilir veya info@ceyhunyun.com adresine mail atabilirsiniz.

Ceyhun Yün, tarafından bu sitede yer alan tüm bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk Ceyhun Yün tarafından kabul edilememektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak Ceyhun Yün size bu konuda özel ve yazılı bir yetki vermedikçe tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını ticari amaçlarla kullanamaz, çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız. Telif hakkımızın ve Sinai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Ceyhun Yün. sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Ceyhun Yün sorumlu değildir.

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak, mevcut kullanım koşulları değiştirlebilir ve güncellenebilir. Ceyhun Yün. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • ceyhunyun.com güvenilirmi ?

  • ceyhunyun.com iletişim

  • ceyhunyun.com yorumlar

  • ceyhunyun.com anlaşmalı kargo

  • ceyhunyun.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?