Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

clicksepet.com

ClickMerkez Bilgi İşlem Servisleri Tic. A.Ş Türkiyenin Pazaryeri

Click Sepet Alışveriş Sitesi

Kozmetik ürünleri, cep telefonları, telefon aksesuarları, sporcu gıdaları, eğitici oyun setleri ile saat ve aksesuarları başta olmak üzere geniş ürün yelpazesi sunan ClickSepet, ClickMerkez Bilgi İşlem Servisleri Tic. A.Ş.’ye ait pazar yeridir.

Dünya genelinde ilk kez 1996 yılında başlayan, dijital platformların etkin ve verimli kullanımının artmasıyla günümüzde oldukça başarılı bir gelişme gösteren satış ve pazarlama ortaklığı sistemi (affiliate marketing) uygulaması ülkemizde de giderek yaygınlaşıyor. Türkiye’de bu alanda hizmet veren öncü markalardan ClickMerkez Bilgi İşlem Servisleri Tic. A.Ş., dijital ürünleri sunan bir platform olarak yaklaşık 6 yıl önce faaliyete başladı ve uzun süre bu şekilde devam etti. 2019 yılı başında üyelerin ihtiyaç ve beklentileri değerlendirilerek yenilenen platformda fiziksel ürünlerin satışına ağırlık verildi. Sisteme üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve bir internet bağlantısı üzerinden, bilgisayar, akıllı cep telefonu veya tablet kullanarak başvurmak yeterli. Satış ortağı adaylarının “www.clickmerkez.com” web sitesine girerek ücretsiz üye olması ve üyeliklerinin onaylanmasının ardından satış ortağı olmak istedikleri ürünleri seçmesi gerekiyor.

İade ve Değişim Şartları

ALICI, sözleşme konusu ürün/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde hiçbir sebep göstermek zorunda olmaksızın cayma hakkına sahiptir. Cayma durumunda Satıcı ürün/hizmet nedeniyle kendi hesabına yatırılan tutarı ödemekle yükümlü olup, bankalar tarafından uygulanan havale masrafları veya benzer kesintiler nedeniyle ClickMerkez ‘in bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI’ ya yazılı veya e-posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış ve SATICI tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,

  • a) kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürün/hizmetin faturası, (İade edilmek istenen ürün/hizmetin faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)
  • b) 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bu belgelerin SATICI’ ya ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ ya iade edilir.

Süresi içerisinde herhangi bir sebeple iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanacaktır.

Ürün/hizmet SATICI’ ya iade edilirken, ürün/hizmetin teslimi sırasında ALICI’ ya ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da (muhasebe kayıtlarımızda tutarlılığı sağlamak amacıyla) iade edilmesi gerekmekte olup faturanın ürünle birlikte ya da en geç ürün/hizmetin gönderilmesinden itibaren 5 gün içerisinde SATICI’ ya gönderilmemesi durumunda iade işlemi gerçekleştirilmeyecek, ürün/hizmet aynı şekilde karşı ödemeli olarak ALICI’ ya geri gönderilecektir. Ürün/hizmet ile beraber iade edilecek olan faturanın üzerine de “iade faturasıdır” ibaresi yazılıp ALICI tarafından imzalanacaktır.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Buna ilaveten:

Ürün/hizmetim iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürün/hizmetin kullanılmamış veya denenmemiş olması şartına bağlıdır.

İade ve Değişim Adresi

İadelerinizi aşağıdaki adrese yönlendirmeniz gerekmektedir:

ClickMerkez Bilgi İşlem Servisleri Tic. A.Ş.
Acıbadem Mah. Çeçen Sokak Akasya Kent Etabı
A Blok Kat:26 No:146 Üsküdar/İstanbul

İade ve Değişim Avantajları

Tüm İade ve Değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız (Aras Kargo) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını ALICI ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda bu avantajdan yararlanamazsınız.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Clicksepet.com Güvenilir mi?

  • Clicksepet.com İletişim

  • Clicksepet.com Yorum

  • Clicksepet.com Anlaşmalı Kargo

  • Clicksepet.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?