Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

dazzlecave.com

Kolye, Bileklik, Halhal, Yüzük ve Küpe Modelleri - Dazzlecave

dazzlecave.com alışveriş sitesi

Kadın Takı ve Aksesuarları
Geçmişten günümüze özellikle kadın takı ve aksesuarları büyük önemler taşır. Uğruna savaşlar verilen altın ve değerli taşlar ile yapılan kolye, küpe, yüzük ve bileklikler günümüz modasında da çok önemli bir rol oynar. Bir çok moda ve tarza hitap eden kolye, bileklik, küpe ve yüzüklerin bazı çeşitlerinden biri de vintage modasıdır. Vintage kolye modası, eski moda sayılan muhteşem gümüş kaplama ve altın kaplama kolye modellerinin günümüz trendlerinde tekrar doğarak yeniden hayat buldu. Minimal kolye uçları ve taşlı kolyeler küçük ayrıntıları ile kadın takı sektörünün vazgeçilmez aksesuar parçalarıdır. Vintage kolyeler kadar vintage yüzük, vintage bileklik ve vintage küpeler de zamanımız modasının birbirini tamamlayan önemli parçalarını oluşturur.

Vintage kolyelerin yanı sıra içerisinde gerçek çiçekler barındıran yaşan kolyeler de özel ve el yapımı kolyeler olarak çokça tercih edilir. Cam görünümlü ve içerisinde gerçek çiçekler, gerçek deniz yıldızları ve birçok figür barındıran yaşayan kolyeler bronz çerçeve ve bronz zincirleri ile 2020 modasında yerini alıyor. İlkbaharın renklerini ve çiçeklerini taşıyan yaşayan kolyeler kadın aksesuarlarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Her zaman kadınların parmaklarını süsleyen muhteşem altın kaplama yüzükler günümüzde ayarlanabilir yüzükler olarak yüzük boyutları derdini ortadan kaldırıyor ve bu sebeple ayarlanabilir altın kaplama yüzükler 2020 modasının en önemli kadın takı parçalarına ekleniyor. Altın kaplama ayarlanabilir yüzüklerin yanında bir birinden renkli ve yine altın kaplama zincirlerden oluşan bileklikler göz kamaştırıyor. Charm bileklikler ve taşlı bileklikler ile takılarınızı her kombine uydurabilirsiniz.

Küçük ayrıntıların her zaman önemli olduğu günümüz modasında muhteşem taşlı küpeler, minimal figürlü küpeler ve altın kaplama küpeler ile tarzınızı ince ayrıntılar ile yansıtın. Göz kamaştıran taş küpeler ve asil altın kaplama vintage küpeler ile aksesuarlarınızın bütünlüğünü sağlayarak gözleri üzerinize çekin. Vitage kolyeler, Yaşayan Kolyeler, Küpeler, Yüzükler ve Bileklere dazzlecave.com adresimizde bulunan kategori menümüzden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • dazzlecave.com güvenilirmi ?

  • dazzlecave.com iletişim

  • dazzlecave.com yorumlar

  • dazzlecave.com anlaşmalı kargo

  • dazzlecave.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?