Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

deridolu.com

Deridolu | Deri Giyim ve Aksesuar

deridolu alışveriş sitesi

Atamont Deri Giyim adı ile 1989 yılında yola çıktığımızdan beri, deri giyim ve aksesuar sektöründe 30 yılı aşkın süreyi geride bırakmış bulunuyoruz. Daha sonra Atayılmaz Tekstil Kozmetik E Ticaret Ltd. Şti. adı ile devam ettiğimiz bu yolculuğumuza online mağazamız Deridolu.com’u da katarak daha geniş kitlelere “kaliteli ürün, kaliteli işçilik” sloganı ile ürettiğimiz deri giyim ve aksesuar ürünlerini tanıtma amacını güdüyoruz.

Deri ceket, deri kaban, deri yelek, deri etek, deri pantolon gibi giyim ürünlerinin yanı sıra deri çanta, deri cüzdan, deri kartlık, deri kemer vb. aksesuar ürünleri mümkün olan en kaliteli şekilde üretmek için çaba sarfediyoruz.

Deridolu’dan satın aldığınız bir ürünü yıllarca ve severek kullanmanız bizim için öncelikli bir hedeftir. Bunun için modayı, üretim teknolojilerini ve trendleri takip ederek siz saygıdeğer kullanıcılarımızla kaliteli işçilik ile üretilmiş kaliteli ürünleri buluşturmayı bir görev olarak addediyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • deridolu.com güvenilirmi ?

  • deridolu.com iletişim

  • deridolu.com yorumlar

  • deridolu.com anlaşmalı kargo

  • deridolu.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?