Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

dermobakim.com

Dermokozmetik Ürünlerde Güvenilir Adres

dermobakim.com alışveriş sitesi

1992 yılında bir eczane içinde başlayan dermo-kozmetik alanındaki uzaman destekli perakende satış maceramız 2012 yılı itibariyle kendi ayakları üzerinde durabilen bağımsız bir işletme haline gelmiş ve bu tarihten sonra e-ticaret faaliyetlerimiz TRFARMA A.Ş çatısı altında gün geçtikçe büyüyerek bizleri sektör lideri konumuna getirmiştir.

www.dermokolik.com olarak 3. Yılımıza yeni tasarım, hizmet anlayışı ve yeni markalarımızla hızlı bir giriş yapıyoruz. TRFARMA A.Ş. 2013 yılında tescil edilmiş bir firma olmasına karşın, kurucu ortaklar ve yönetim kurulu 20 yılı aşkın süredir sağlık sektörüne kendisini adamış yöneticilerden oluşmaktadır. 1000m²’ye yakın kapalı depomuzun teknik alt yapısı, stokunu tuttuğumuz dermo-kozmetik gibi hassas ürünlerin korunması için ideal düzeyde ve sürekli gözetim altındadır.
Dermokolik.com resmi sitemizde cilt bakımı, vücut bakımı, kozmetik, saç bakım ürünleri, besin takviyeleri, makyaj ürünleri ve bebek ürünleri alanında ciddi ürün çeşidine sahiptir. Fiyatlarımızın düşük ve hesaplı olmasının nedeni stokları yüksek tutup kazandığımız iskontoları indirimli olarak size sunmaktayız.

Resmi sitemizde bulunan ürünler hakkında güvenilir bir şekilde bilgi almak için bir telefon kadar yakınsınız. Ürünlerimizin hepsi ithalatçı ve üretici firmaların garanti ve güvencesiyle altında %100 orijinal ürünlerdir.
İyi bir itibara sahip olan firmamızı riske atmamak için elimizden gelen her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz bu sektörde satıştan çok en doğru ve en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz.
Dermokolik.com online satış sitemiz İstanbul’da dermokozmetik alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Yaptığımız işi çok sevdiğimiz için başarımızın tek sebebi belki de budur. Dermokolik ekibimize dahil olan herkes işini severek yapıyor ve bu alanda gelişmek için çaba harcanmaktadır.

Yapmaya çalıştığımız işin zor olduğunu biliyoruz. Bu sektörde çok fazla dermokozmetik firmaları bulunmaktadır. Hatta işimizde çeşitli birçok sorunlarla karşılaşmaktayız. Bu sorunların için bahane aramaktansa çözüm odaklı çalışmaktayız. Sitemizde yaşanan sorunlar için bahane değil çözüm üretmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Dermobakim.com Güvenilir Mi?

  • Dermobakim.com İletişim

  • Dermobakim.com Yorum

  • Dermobakim.com Anlaşmalı Kargo

  • Dermobakim.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?