Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

dermohavan.com

Kişisel Bakım, Dermokozmetik ve Vitamin Destek Mağazası

dermohavan alışveriş sitesi

Türkiye’nin bir numaralı online sağlık-güzellik perakendecisi olma vizyonu ile yola çıkan dermohavan.com® olarak, tüm sağlıklı güzellik ihtiyaçlarınız için nihai varış noktasıyız. Türkiye çapında, ülkenin tamamına ücretsiz gönderim*, kapıda ödeme seçenekleri*, kredi kartı ile ödeme*, ve havale ile ödeme imkanları sunarak onlarca marka ve binlerce ürünü hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ürünlerle ilgili; mevzuatın emrettiği koşullara uygun stoklama alanlarımızda hazır bulundurulan ürünleri, çok hızlı sevk etme kabiliyetine sahip yetkin personellerimizle işimizi keyifle yapıyoruz.

Her geçen gün, ürün portföyümüzü genişletmeye devam ederken, sektördeki yeni trendlere sürekli olarak adapte oluyor ve sürekli artan bir heyecanla kullanıma sunuyoruz. Cilt, saç ve vücut bakımında her zamankinden daha temiz,sağlıklı ve dermokozmetik güzellik markaları ile her bir güzellik ihtiyacına ve ilgisine uyacak her şeye sahibiz.

Dermohavan.com® olarak, entegre teknolojimiz ve uzmanlığımız aracılığıyla yürütülen iç görü ve verilerden oluşturulan mükemmel müşteri deneyimleri yaratma arzusuyla hareket ediyoruz. Birinci sınıf sağlıklı güzelliğe erişimi genişleterek, çevrimiçi sağlıklı güzellik hareketine liderlik edeceğimize söz veriyoruz.

Güzellikte en iyiyi sunmaya adanmış uzman ekibimiz tarafından yönetilen blogumuz ve ayrıca; güzellik endişeniz veya sorunuz ne olursa olsun, harika görünmenize ve hissetmenize yardımcı olacak bir de online iletişim kanalımız da bulunuyor.

İrtibatta olalım
Dermohavan.com®’a günlük olarak gelen yeni ürünler ve markalar ile en son bilgileri ve avantajlı teklifleri almak için bültenimize kaydolun.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • dermohavan.com güvenilirmi ?

  • dermohavan.com iletişim

  • dermohavan.com yorumlar

  • dermohavan.com anlaşmalı kargo

  • dermohavan.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?