Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

dervart.com

Dervart.com | Dekor Tasarım, Metal Duvar Dekor Ürünleri

dervart alışveriş sitesi

Eviniz, odanız veya ofisinizi yeniden tasarlarken mobilyalarınızı değiştirmek yerine duvarınıza asacağınız bir ürünle yaşam alanınızın atmosferini çok çarpıcı bir şekilde anında değiştirebilirsiniz üstelik duvarınız için seçeceğiniz ürün mobilya seçimine nazaran kişiliğinizi çok daha başarılı şekilde yansıtacaktır.

DERVART DEKOR TASARIM şirketi olarak siyahın asaleti ile küçük ve zarif dokunuşlarla çok özel anlamlar katmak, kişiliğinizi en doğru haliyle yansıtmak, belki yaşadığınız mekandaki bir boşluğu doldurmak, duvarlarınızın dili olmak için 15 yıllık teknik birikimimizi sanatsal bakışımızla birleştirerek dünyanın farklı yerlerinden, kültürlerinden, farklı fikir ve farklı tarihsel dönemlerinden etkilenen şık ve geniş bir koleksiyonla yaşam alanlarınızı büyüleyici bir atmosferin hissedilebileceği mekanlar haline getirmenize yardımcı olmak için İzmir’ de faaliyete başladık.

Boş bir duvarı sanat galerisine çevirmek, stil sahibi bir görünüm kazandırabilmek için her bir ürünümüzü özenerek hazırladık, üzerinde günlerce çalışmış, emek vermiş olsak da sonunda içimize sinmeyen ürünü koleksiyonumuza katmadık yani kendi duvarımıza asmayacağımız ürünü sizin karşınıza çıkarmadık.

Doğal olarak bizden öncekilerden ilham alarak ve özgün tasarımlarımızla en mükemmele ulaşmak için çabalamak, en doğru malzemeyi en uygun teknolojiyle şekillendirmek, ürünlerimizi her açıdan en uygun maliyetlerle arz etmek amacımız ve maddiyattan önce estetik arayışımızla yolumuza devam etmek en önemli hedefimiz olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • dervart.com güvenilirmi ?

  • dervart.com iletişim

  • dervart.com yorumlar

  • dervart.com anlaşmalı kargo

  • dervart.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?