Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

dogaevinizde.com

Doğa Evinizde: Glutensiz Ve Doğal Ürünler Alışveriş Sitesi

dogaevinizde.com alışveriş sitesi

Dogaevinizde.com 2008 yılında ilk defa müşterilerine merhaba dediği günden bu yana coşkusunu hiç kaybetmeden hizmet vermeye devam etmektedir. Doğal ve Organik bir çok markayı, farklı ödeme seçenekleri ile (havale/eft, posta çeki, mail order ve kredi kartı) tüketicilerine sunarak alışveriş kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle Glutensiz Gıda’da Türkiye’de en çok çeşidi bulunduran site olma özelliğini koruyan dogaevinizde.com Çölyak hastalarına yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Doğaevinizde.com, daha sade ve bilgiye kolay ulaşılır, yenilenmiş sitesini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Neden Doğaevinizde?

Dogaevinizde.com e-ticaret sitesi kullandığı güvenlik yazılımları sayesinde müşterilerine en yüksek derecede güvenlik sağlar. Kredi Kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Doğaevinizde veri tabanına kayıt edilmemektedir bu nedenle her alışverişiniz de kart bilgilerinizi tekrar girmeniz istenmektedir.

Dogaevinizde.com sitesinde bulunan SSL sertifikası sayesinde tüm bilgileriniz şifrelenmekte ve sizlere güvenli alışveriş imkanı sunulmaktadır.

İlgili banka tarafından sistemimize kurulan 3D Security sayesinde tüm işlemleriniz bankanız ile sizin aranızda yapılmaktadır.

Müşterilerimiz, alışveriş sırasında ilgili bankanın ödeme sayfasına yönlendirilmekte ve yine ilgili bankanın sistemini kullanarak işlemlerini yapmakta ve cep telefonuna gelen şifreyi sisteme girerek alışverişlerini onaylamaktadır.

Size gönderilen şifrenin sisteme girilmemesi durumunda ödeme gerçekleşmemektedir.

Biz Doğaevinizde ailesi olarak daima müşterilerimizi yani sizleri mutlu görmek istiyoruz. Dogaevinizde.com e-ticaret sitesinden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerinizden memnun kalmanız bizim için son derece önemlidir.

Sizlerin öneri ve şikayetlerinizi can kulağıyla dinliyor ve daima eleştirilerinizi dikkate alıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • dogaevinizde.com güvenilirmi ?

  • dogaevinizde.com iletişim

  • dogaevinizde.com yorumlar

  • dogaevinizde.com anlaşmalı kargo

  • dogaevinizde.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?